Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Hale w pobliżu Centrum Handlowe Marywilska, oferta nr 1689a

Warszawa - Żerań
  • Hala magazynowa na warszawskim Żeraniu, w otoczeniu inne hale i magazyny oraz centrum handlowe Marywilska,
  • możliwość dostawienia dodatkowego kontenera biurowego wewnątrz lub na zewnątrz hali
  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Minimalny moduł hali na wynajem 1212 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za całość 30 000 PLN + VAT + opłaty

Kategoria do wynajęcia, magazyn  
Lokalizacja Warszawa - Żerań, dojazd komunikacją miejską oraz SKM - przystanek Warszawa Żerań, kierunek na płn - wsch, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości bardzo dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 67 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie  
Zagospodarowanie terenu teren utwardzony, plac manewrowy  

Magazyn do wynajęcia znajduje się na warszawskim osiedlu Żerań. Żerań należy do dzielnicy Białołęka. Osiedle graniczy z Tarchominem, Różopol, Konstantynów, Annopol i dzielnicą Praga Północ. Osiedle spełnia głównie funkcje przemysłowe.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Żerań jest bardzo dobrze skomunikowany z dzielnicami i centrum Warszawy, dzięki autobusom i tramwajom prowadzonym przez warszawskie ZTM.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Żerań to osiedle położone pomiędzy drogą szybkiego ruchu nr 8 a drogą krajową nr 61. Jest to niewątpliwy atut tej lokalizacji. DK- 61 prowadzi w kierunku Augustowa krzyżując się z wieloma głównymi drogami. Natomiast DK-8 (S-8) na wschód zaprowadzi nas do Białegostoku i dalej na granicę państwa. Natomiast na zachód S-8 jest Zachodnią i Północną Obwodnicą Warszawy. S-8 „wpada” także w Południową Obwodnicę Warszawy – drogę ekspresową S-2. Mamy więc wspaniały dojazd do prawie każdego miejsca w stolicy. S-8 łączy się w Warszawie z autostradą nr 2 biegnącą w kierunku Łodzi, Konina, Poznania i do granicy w Świecku. S-8 to droga także do Wrocławia oraz obiera kierunek na Okręg Katowicki. Wchodzi w skład międzynarodowej trasy E-67, łączącej Pragę, Warszawę i kraje bałtyckie.

Komunikacja kolejowa.
Na terenie Żerania znajdują się dwie stacje kolejowe obsługujące ruch osobowy: Warszawa Żerań oraz Warszawa Toruńska. Ze stacji Warszawa Żerań obsługiwanej przez Szybką Kolej Miejską oraz Koleje Mazowieckie dostaniemy się np. na lotnisko Chopina jadąc przez centrum Warszawy, bądź w przeciwnym kierunku, pojedziemy do Legionowa, Wieliszewa, Ciechanowa, Nasielska czy też do Działdowa. Należy także wspomnieć, iż na Żeraniu znajduje się duża stacja PKP obsługująca ruch towarowy, stacja pięciokierunkowa, łącznie 13 linii kolejowych, tworzących tzw. węzeł nadwiślański. Z Żerania na lotnisko Warszawa-Okęcie najłatwiej i najszybciej przedostać się drogą krajową numer 7, przez most gen. Roweckiego, a następnie Wybrzeżem Gdyńskim i ulicami Wioślarską, Solec, Czerniakowską, Doliną Służewiecką, Sasanki, Marynarską i Żwirki i Wigury.

Opis gospodarki regionu.
Żerań to przede wszystkim osiedle spełniające funkcje przemysłowe, choć północno-zachodnia część przeznaczona jest w większości na tereny mieszkalne. Na terenie Żerania znajduje się druga pod względem wielkości i pod względem wytwarzanego ciepła, Elektrociepłownia Żerań, a także największa i najważniejsza w Warszawie bocznica kolejowa. Znajdują się tam także m.in. zakłady Coca-Coli HBC Polska, Fabryka Koram ZZM, Factory Annopol, Stocznia Żerań, Polfa, Pollena, Zakłady Zbożowe i wiele innych przedsiębiorstw.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

zdjęcie Tomasz Branecki

Tomasz Branecki

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: