Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Hala w parku magazynowo produkcyjnym, oferta nr 1033a

Okolice Tarczyna
  • Do wynajęcia hala magazynowa na terenie kompleksu dystrybucyjnego rejon Warszawa. Obiekty magazynowe położone ok 30 km od Warszawy w pobliżu Al. Krakowskiej. Hala do wynajecia od zaraz. Jesteś zainteresowany? - skontaktuj się z doradcą Jartom!
  • Powierzchnia biurowa wyposażona w system telekomunikacyjny: ISDN, bezpośrednie linie miejskie (TP S.A., Netia), światłowód.
  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Minimalny moduł hali na wynajem 1230 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za mkw. powierzchni hali 13,5 PLN + VAT + opłaty

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Okolice Tarczyna, Al. Krakowska, 25 km od Warszawy krajową 7ką, kierunek na Konstancin , okolica przemysłowo – usługowa, droga główna 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości bardzo dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max Możliwość dostosowania powierzchni biurowej do zapotrzbowania najemcy.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - firma ochroniarska, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, wyłożony kostką, plac manewrowy, miejsca parkingowe  

Park magazynowo produkcyjny znajduje się w gminie Tarczyn, w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim. Sąsiednie gminy to między innymi Grójec, Lesznowola, Nadarzyn, Piaseczno oraz Pniewy.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Najlepszym sposobem podróżowania na terenie gminy, do miast i gmin ościennych oraz innych, większych miejscowości, jest wykorzystanie komunikacji PKS oraz przewoźników prywatnych.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Sieć komunikacyjną gminy Tarczyn tworzą: droga krajowa Warszawa – Kraków, drogi wojewódzkie Tarczyn – Łoś i Tarczyn – Many oraz drogi powiatowe, gminne i lokalne. Układ drogowy zapewnia dobre połączenia między miejscowościami w gminie oraz połączenia z sąsiednimi gminami.

Komunikacja kolejowa.
Komunikację kolejową zapewnia linia łącząca Skierniewice z Górą Kalwarią. Na terenie gminy Tarczyn zlokalizowane są trzy stacje kolejowe: w Tarczynie, Jeżewicach i Gładkowie. Przez obszar gminy przebiega również trasa wąskotorowej kolejki dojazdowej, obecnie jednak nie jest ona wykorzystywana do celów komunikacyjnych.

Opis gospodarki regionu.
Na terenie gminy Tarczyn działa kilka firm, o dużym znaczeniu dla lokalnej gospodarki. Wśród głównych branż wymienić należy spożywczą (Agros-Fortuna, „Zielona Budka”, „Van Melle Polska”, „Niagara”) oraz przemysłową (Tarona-Ceramika, Przedsiębiorstwo Produkcji Urządzeń Chłodniczych, Tarmont-Panel). Wymienione zakłady są głównymi pracodawcami w gminie, a podatki przez nie płacone stanowią ważną pozycję w jej budżecie. Niektóre firmy posiadają własne ujęcia wody i oczyszczalnie ścieków, które mogą być włączone w systemy ogólnogminne. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie aglomeracji warszawskiej oraz istnienie podstawowych sieci infrastruktury technicznej stwarzają duże możliwości rozwoju dla przedsiębiorstw.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

zdjęcie Tomasz Branecki

Tomasz Branecki

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: