Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Hala produkcyjno-magazynowa na sprzedaż!, oferta nr 2510a

Radomsko - w pobliżu drogi krajowej E75
  • Sprzedaż hali z najemcą. Możliwość podziału i sprzedaży w częściach. Trzynawowa hala o wymiarach 168 m x 90 m Wysokość minimalna 12 m. Hala ogrzewana. Posadzka bezpyłowa 8T/mkw. Dostęp do hali z poziomu "0" oraz poprzez doki. Możliwość montażu suwnic o udźwigu do 30T.
  • Dwukondygnacyjny budynek biurowo-socjalny skomunikowany z halą. Pomieszczenia biurowe w bardzo dobrym standardzie wykończenia.
  • Termin dostępności nieruchomości: do ustalenia
  • Hala na sprzedaż 15120 mkw.

Cena sprzedaży nieruchomości 23 000 000 PLN + VAT

Kategoria na sprzedaż, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Radomsko - w pobliżu drogi krajowej E75, Radomsko, kierunek na południe od Łodzi, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny stan nieruchomości dobry  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 1460 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, wyłożony kostką, z własnymi drogami przejazdowymi, placami manewrowymi  

Nowoczesna hala z możliwością montażu suwnic. Obiekt znajduje się w Radomsku, mieście i gminie położonych w środkowej Polsce. Radomsko sąsiaduje bezpośrednio z gminami Radziechowice, Łagiewniki, Przedbórz.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Na terenie miasta i okolicy działa komunikacja autobusowa obsługiwana przez MPK Radomsko. Przedsiębiorstwo obsługuje kilkanaście linii, w mieście działa też PKS Radomsko. Firma jest największym lokalnym przewoźnikiem wożącym pasażerów na liniach krajowych i zagranicznych. Obsługuje połączenia do Łodzi, Wrocławia, Częstochowy, Krakowa i kilku mniejszych miejscowości. Niedawno wprowadziła interesującą opcję zakupu biletu autobusowego przez Internet. Jest to druga, po PKS Piotrków Trybunalski, firma przewozowa, oferująca taki sposób sprzedaży biletów w tym regionie.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Miasto położone jest przy najważniejszych szlakach komunikacyjnych: droga krajowa nr 1, (która ma stać się autostradą A1) z Gdańska przez Łódź, Radomsko, Częstochowę, GOP, Cieszyn, aż do granicy z Czechami; DK 42 z Kamiennej przez Gorzów Śląski, Pajęczno, Radomsko, Końskie, Skarżysko-Kamienną do Rudnika; DK 91 z Piotrkowa Trybunalskiego przez Radomsko do Częstochowy oraz DW 784 z Radomska przez Gidle do miejscowości Święta Anna. Miasto posiada już fragment zachodniej obwodnicy przechodzący przez teren Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Dojazd hali nie nastręcza problemu.

Komunikacja kolejowa.
Przez Radomsko biegnie linia kolejowa nr 1 z Warszawy przez Skierniewice, Koluszki, Radomsko, Częstochowę, Zawiercie do Maczek, z odgałęzieniem do Łodzi Fabrycznej. Linia ta ma swoją bocznicę, prowadzącą na tereny ŁSSE.

Opis gospodarki regionu.
Radomsko jest dużym ośrodkiem przemysłu drzewnego - najstarszym i zarazem najbardziej znanym zakładem meblowym jest FAMEG. Poza tym na terenie Radomska i najbliższej okolicy zarejestrowanych jest ponad 600 zakładów stolarskich, z których większość powstała w ciągu ostatnich 20 lat. Do największych zakładów tego typu można zaliczyć Meble Radomsko Sp.z o.o. oraz Meble Sokół, a w najbliższej okolicy Mebin, Meble Nems, Meble Krysiak oraz producenta akcesoriów do produkcji mebli firmę KORNER. Radomsko jest też dużym ośrodkiem przemysłu metalowego, maszynowego i szklarskiego. Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna to między innymi fabryki Indesit i włoskiej firmy Bora. Obecnie trwa budowa fabryki szyb zespolonych firmy Press-Glas i teren pod budowę swojej fabryki przygotowuje firma Aquila. Firma Jysk buduje na tym terenie dwa magazyny wysokościowe.

Komentarze pracowników JARTOM

Ktoś ważny:

Hala składa się z trzech połączonych modułów po ok 5000 mkw. Wygląda świetnie, po generalnym remoncie w 2008 r. od posadzki poprzez instalacje, aż po dach .

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale na sprzedaż w aglomeracjach: