Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Hala pod produkcję spożywczą, oferta nr 1578a

Okolice Wołomina
  • Jartom oferuje do sprzedaży lub do wynajęcia samodzielny, atrakcyjny obiekt produkcyjny. Hala pod produkcję spożywczą to nowoczesna konstrukcja stalowa. Hale podzielono na powierzchnie produkcyjne i powierzchnie magazynowe. Stała rampa. Biurowe lokale użytkowe w budynku z dostępem na hale. Prowadzenie produkcji oraz przebieg produkcji z uwzględnieniem montażu, pakowania i innych czynności, muszą być zawsze uzgadniane z władzami lokalnymi w celu zapewnienia ich zgodności z prawem, w tym w szczególności z prawem miejscowym oraz z właścicielem nieruchomości w tym w zakresie sprawdzenia możliwości dostarczenia potencjalnemu użytkownikowi lub obiektu niezbędnych mediów.
  • Budynek biurowy przyległy do hali, wyposażony w sieć teleinformatyczną. Na parterze recepcja i open space; na piętrze pokoje, powierzchnie socjalne oraz pomieszczenia, które były wykorzystywane do produkcji.
  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Hala wynajem i sprzedaż min. 2368,15 mkw.

Cena sprzedaży nieruchomości 5 500 000 PLN , Czynsz za mkw. powierzchni hali 4 Euro + VAT + opłaty

Kategoria na sprzedaż, do wynajęcia, hala produkcyjna  
Lokalizacja Okolice Wołomina, kierunek na północny - wschód od Warszawy, okolica mieszkalno – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka - terakota, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 251,80 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona ochrona we własnym zakresie  
Zagospodarowanie terenu teren wyłożony kostką  

Hala pod produkcję spożywczą znajduje się w gminie Wołomin w województwie mazowieckim, w powiecie wołomińskim. Sąsiaduje z gminami Klembów, Kobyłka, Poświętne, Radzymin, Zielonka. Wołomin należy do aglomeracji warszawskiej i położony jest niecałe 20 kilometrów od Warszawy. Jest członkiem Związku Miast Polskich.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Gmina Wołomin dąży do zintegrowania komunikacji publicznej. Chodzi tutaj o połączenie linii autobusowych z pociągami SKM i KM. Autobusy linii L35, L36, L37 i L38 bezpośrednio dowożą mieszkańców do stacji PKP Wołomin i PKP Zagościniec. Bezsprzecznie takie rozwiązanie umożliwia wspólna taryfa biletowa z Kolejami Mazowieckimi i nie tylko. Gminę Wołomin obsługują także autobusy linii prywatnych W, J, T.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Przez miasto przebiegają drogi wojewódzkie: nr 634 z Portu Lotniczego imienia Fryderyka Chopina przez Ząbki, Zielonkę, Wołomin do Wólki Kozłowskiej, nr 635 z Wołomina do Radzymina. Droga wojewódzka nr 635 bezpośrednio przecina się z drogą ekspresową nr 8. S-8 łączy ze sobą Wrocław z Białymstokiem jest to także „obwodnica” Warszawy, czyli bardzo szybkie połączenie Wołomina z Warszawą. Droga ekspresowa S-8 jest jedną z najważniejszych dróg w Polsce, bezpośrednio styka się między innymi z A-1, A-2, A-4 czy też z DK-7 (S-7). Mamy więc wspaniałą łączność z najważniejszymi miastami w Polsce. Poznań, Łódź, Wrocław, Kraków czy też Gdańsk to już dojazd autostradami czy też drogami ekspresowymi.

Komunikacja kolejowa.
Przez miasto przebiega międzynarodowa linia kolejowa E75 Warszawa-Sankt Petersburg, której częścią jest połączenie kolejowe do Białegostoku. Na terenie gminy Wołomin znajdują się dwie stacje kolejowe obsługiwane przez Koleje Mazowieckie oraz SKM. Czas dojazdu do Warszawy to ok. 25 min. W Warszawie bez problemu możemy przesiąść się do linii metra nr 2 i po paru minutach znaleźć się w centrum miasta.

Opis gospodarki regionu.
Władze Wołomina mają świadomość, iż bliskość aglomeracji warszawskiej sprzyja rozwojowi tej gminy pod względem gospodarczym i przedsiębiorczości. Gmina Wołomin skupia w sobie dużo podmiotów gospodarczych o dużych tradycjach rzemieślniczych, kupieckich i przemysłowych. Gmina jest otwarta na nowe projekty, które przyczynią się do rozwoju regionu. Działa tam ok. 5 tysięcy przedsiębiorców w większości zrzeszonych w organizacjach np. w Powiatowym Cechu Rzemiosła, Wołomińskim Klubie Biznesu oraz w Związku Kupców Powiatu Wołomińskiego. Burmistrz Wołomina organizuje także Forum Gospodarcze dotyczące rozwoju gminy Wołomin. Na terenie Wołomina dominują małe i średnie przedsiębiorstwa, firmy prywatne, założone i prowadzone przez kilka osób. Niektóre spośród firm działających na terenie Wołomina, to między innymi: Amimed, Volumen S.C., Szkoła Języków Obcych, Agencja ubezpieczeniowa PZU S.A., Inwest Serwis, Sawi, Albud, Radial, PHU A. Kieszek, Kapi, PPHU A. i P. Prewęccy, Sulejewski T. Usługi szklarskie, Siankowski Krzysztof Potocki Paweł, Ambra sp., Jarzebscy H.T., Chąchira Leszek - Usługi podnośnikowe, Karo Biuro Usługowe Robert Słomczyński.

Komentarze pracowników JARTOM

Zielony:

Wołomin to duża podwarszawska miejscowość. Nie ma kłopotu z chętnymi do pracy. Hala na sprzedaż wspaniale zlokalizowana. Za chwilę zostanie oddana do użytku omijająca Marki trasa S-8. Budowa w pełni zaawansowana. Byłem i widziałem. Praktycznie wylot na wschód czyli na Białystok, Ostrów Mazowiecka i na inne kierunki kraju Poznań, Konin, Łódź, Katowice, Kraków czy też Berlin bezkolizyjny. Samo umiejscowienie obiektu też bez zastrzeżeń. Dużo zieleni, niedaleko las daje wspaniały mikroklimat. Mikroklimat, który przysparza chęci do pracy. Warto pomyśleć tam o produkcji. 

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale na sprzedaż w aglomeracjach: