Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowym, oferta nr 1517b

Marki koło Warszawy
  • Budowa obiektu pod potrzeby najemcy. Hala ogrzewana, instalacja przeciw pożarowa, antywłamaniowa, odgromowa. Podsadzka bezpyłowa, dostęp poprzez doki i bramy "0". Szczegóły techniczne do uzgodnienia.
  • Powierzchnia biurowo-socjalna wyposażona w klimatyzację, sieć komputerową, okablowanie strukturalne, centralkę telefoniczną. Budynek posiada osobne zabezpieczenia prądowe dla komputerów. Powierzchnie biurowe dostosowane do potrzeb najemcy
  • Termin dostępności nieruchomości: 12-mcy od umowy
  • Minimalny moduł hali na wynajem 2000 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za mkw. powierzchni hali 4,5 Euro + VAT + opłaty

Kategoria do wynajęcia, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Marki koło Warszawy, kierunek na Wołomin, w okolicy obiekty różnego typu: przemysłowe i mieszkalne, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości idealny, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 1200 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - firma ochroniarska  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, wyłożony kostką, plac manewrowy, miejsca parkingowe  

Kompleks magazynowo-biurowy znajduje się w gminie Marki, położonej w powiecie wołomińskim, w aglomeracji warszawskiej (na północny wschód od Warszawy). Sąsiaduje między innymi z gminami Bródno, Zielonka, Ząbki, Pustelnik, Brzeziny i Grodzisk.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Przez miasto prowadzą autobusowe linie przewoźników prywatnych oraz linie autobusowe podmiejskie ZTM. Do CH Marki dojeżdżają linie miejskie: 112, 126, 140 i 190 oraz autobusy, które dowożą klientów do centrum handlowego M1. Do przemieszczania się w obrębie i na zewnątrz gminy można także wykorzystać połączenia PKS.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Marki położone są wzdłuż DK8 (europejskiej nr E67) z Warszawy do Białegostoku, która krzyżuje się z drogą wojewódzką nr 631 z Rembertowa przez Marki, Nieporęt do miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki oraz drogą wojewódzką nr 632 z Marek przez Legionowo do Płońska.

Komunikacja kolejowa.
Ze względu na brak czynnie działającej obecnie linii kolejowej, która docierałaby na teren gminy Marki, najlepszym wyjściem dla podróżnych, którzy planują skorzystać z tej formy transportu, będzie dojazd koleją do jednej z gmin ościennych lub do centrum Warszawy, a następnie dotarcie do miejscowości Marki drogą S8/E67.

Opis gospodarki regionu.
Dominującymi branżami, w których funkcjonują firmy z terenu gminy Marki są: handel, usługi transportowe i roboty ziemne, usługi budowlane, remontowe i malarskie, mechanika maszyn i naprawa pojazdów. Do największych firm na terenie gminy można zaliczyć w szczególności: F.O.C. „FOMAR”, palarnię kawy „Tchibo”, filię największego na świecie producenta farb drukarskich „Sun Chemical”, centrum handlowe „M1”, przedsiębiorstwo „Komandor S.A.” oraz dealera samochodów marki „Toyota”. Poza tym, w gminie zlokalizowano maszt nadawczy z radioliniami Centertela oraz liczne cegielnie.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

zdjęcie Tomasz Branecki

Tomasz Branecki

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: