Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
Ta oferta jest sprzedana lub wynajęta - sprawdź aktualne oferty

Hala 10 000 mkw., sprzedaż lub wynajem, oferta nr 1395a

Łomianki, bezpośrednio przy trasie wylotowej z Warszawy na Gdańsk
  • Hala bezpośrednio przy trasie z możliwością ekspozycji oraz funkcją usługową. Duży parking przed budynkiem dla samochodów osobowych. Wcześniej obiekt pełnił funkcję centrum handlowego z meblami znanego pod nazwą Centrum Witek. Hala do wykorzystania dla firm z branży e-commerce, usługowych, magazynów self-storage, call center, pod halę targową, wielofunkcyjne centrum handlowo usługowe, sklep dyskontowy, dom handlowy, dom towarowy, hipermarket, hurtownię, kompleks usługowy, handel detaliczny i hurtowy, bezpośrednią obsługę klienta salon firmowy, salon samochodowy, jako hala targowa, hala wystawiennicza, salon wystawienniczy, budynek z częścią ekspozycyjną obiekt wystawienniczo - usługowy, showroom z zapleczem magazynowym, ośrodek rekreacji i sportu, ośrodek badawczy, studio filmowe, hurtownię, magazyn części i pod wiele innych zastosowań.
  • Biuro o standardzie typowym do obsługi hali.
  • Hala na sprzedaż 10195 mkw.

Kategoria na sprzedaż, magazyn  
Lokalizacja Łomianki, bezpośrednio przy trasie wylotowej z Warszawy na Gdańsk , Na północ od Warszawy, bezpośrednio przy trasie S7., kierunek na Gdańsk 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 300 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona monitoring instalacji alarmowej  
Zagospodarowanie terenu teren zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany, elegancki  

Budynek znajduje się w gminie Łomianki, w miejscowości Sadowa, bezpośrednio przy trasie Warszawa - Gdańsk. Gmina położona jest w województwie mazowieckim, w powiecie warszawskim zachodnim. Łomianki sąsiadują z Warszawą, Żoliborzem i Bielanami.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Łomianki mają komunikację miejską (KMŁ), która łączy też Łomianki z Warszawą. Łomianki obsługuje warszawski ZTM oraz PKS i prywatni przewoźnicy.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Niewątpliwym atutem gminy Łomianki jest jej położenie, to tylko 14 km od centrum Warszawy. Bezpośrednio przy drodze krajowej nr 7 (E-77) (S7) relacji Gdańsk – Warszaw – Kraków, połączona jest z trasą S-8, która omija Warszawę a następnie łączy nas z A-2 i S-2. S-8 w kierunku wschodnim zaprowadzi nas do Białegostoku na zachód zaś pojedziemy do Wrocławia. A-2 to wspaniały dojazd do Łodzi, Konina, Poznania i Berlina.

Opis gospodarki regionu.
W sąsiedztwie znajdują się firmy FedEx, Salon Bram-Furt "Wiśniowski", Venture Industries.

Komentarze pracowników JARTOM

Klaudia:

Obiekt szczególnie nadaje się na e-commerce, gdyż niskie składowanie pozwala na kompletowanie drobnych przesyłek, a część ekspozycyjna umożliwia stworzenie showroomu i miejsca odbioru towaru dla klientów indywidualnych. 

Konsultant rynku magazynowego:

a wg mnie hala nadaje się też świetnie na funkcje handlowe, hurtownie, może na branżę motoryzacyjną. Widzę tam salon samochodowy lub sprzedaż części. Ale siedziba firmy typu sklep internetowy to też ciekawy pomysł.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale na sprzedaż w aglomeracjach: