Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Elite Partners Capital Mszczonów , oferta nr 1071a

Okolice Mszczonowa
  • Nowoczesny magazyn na terenie centrum logistycznego Elite Partners Capital Mszczonów . Hala ogrzewana, dostępna z poziomu "0" lub poprzez doki, posadzka bezpyłowa, świetliki dachowe.
  • Powierzchnia biurowo-socjalna w wysokim standardzie. Wentylacja mechaniczna. Wykładziny dywanowe, podwieszany sufit, linie telefoniczne, światłowodowe i ISDN.
  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Minimalny moduł hali na wynajem 6000 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Okolice Mszczonowa, przy Trasie Katowickiej, kierunek na południe od Warszawy, Katowice, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości bardzo dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 120 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - firma ochroniarska, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  

Elite Partners Capital Mszczonów znajduje się w gminie Mszczonów, w województwie mazowieckim, w powiecie żyrardowskim. Sąsiednie gminy to Biała Rawska, Błędów, Kowiesy, Pniewy, Puszcza Mariańska, Radziejowice oraz Żabia Wola.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Najlepszym sposobem dostania się na teren gminy jest skorzystanie z usług PKS lub przewoźników prywatnych, najbardziej polecana jest linia z Żyrardowa, gdyż autobusy w kierunku Mszczonowa kursują stamtąd co pół godziny.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Miasto leży na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 50 z Grójca do Sochaczewa z trasą europejską E67DK8 z Rawy Mazowieckiej w kierunku Warszawy oraz na trasie Warszawa-Katowice. Point Park Mszczonów jest dogodnie położony względem obu dróg.

Komunikacja kolejowa.
Mszczonów znajduje się na trasie linii kolejowej numer 12, będącej fragmentem połączenia kolejowego ze wschodu na zachód, czyli trasy C-E20, biegnącej z Moskwy do Berlina.

Opis gospodarki regionu.
Mszczonów jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce dzięki przeobrażeniom gospodarczym, które zaszły w nim w ciągu ostatnich 10 lat. Miasto ma korzystną lokalizację, w obrębie aglomeracji warszawsko-łódzkiej. Dysponuje 300-hektarową dzielnicą przemysłową, w której już zlokalizowało swoje inwestycje wiele dużych firm zagranicznych. Pierwszą zagraniczną firmą w Mszczonowie, która zainwestowała już 50 mln Euro, jest FM Logistics, kolejnymi są Europa Distribution Center, Maersk, FIEGE, JYSK, DSM Nutritional Products, MONDI Packaging, KNAUF, ERGON, Discount PLUS oraz YKK Poland.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

zdjęcie Tomasz Branecki

Tomasz Branecki

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: