Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Distribution Park, oferta nr 1001a

Warszawskie Okęcie
  • Park dystrybucyjny zlokalizowany blisko lotniska, w sąsiedztwie innych parków. Lokale magazynowe i biurowe do wynajęcia. Nowoczesne konstrukcje stalowe.
  • Powierzchnia biurowa zlokalizowana na I piętrze, połączona klatką schodową z powierzchnią magazynową.
  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Minimalny moduł hali na wynajem 921 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn  
Lokalizacja Warszawskie Okęcie, w pobliżu Trasy Katowickiej, kierunek na południowy-zachód od centrum Warszawy, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny stan nieruchomości bardzo dobry  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 603 mkw., Dostosowanie powierzchni biurowej pod potrzeby najemcy.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - firma ochroniarska, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  

LOGICOR Okęcie znajduje się na warszawskim Okęciu, sąsiadującym między innymi z rejonami: Raków, Salomea, Oracz Wielka, Załuski i Paluch. Hala jest świetnie zlokalizowana przy trasie wylotowej z Warszawy na Kraków i Katowice.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Do LOGICOR Okęcie znajdującego się w obrębie al. Krakowskiej można dojechać autobusami linii: 182, 106, 154, 301, 124, a także 703, 706, 707, 711, 715, 721.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Przez Okęcie biegną dwie drogi krajowe – numer 7, z Żukowa k. Gdańska przez Warszawę do granicy ze Słowacją w Chyżnem oraz droga krajowa to numer 8, od przejścia granicznego do Czech w Kudowie-Zdroju do przejścia granicznego na Litwę w Budzisku. Do lotniska Warszawa-Okęcie dociera również droga wojewódzka numer 634, łącząca Warszawę z miastami w północno-wschodniej części aglomeracji warszawskiej.

Komunikacja kolejowa.
Znajduje się tutaj stacja kolejowa Warszawa Okęcie, obsługująca ruch na linii Warszawa-Kraków. Z tej stacji można dojechać elektrycznymi pociągami podmiejskimi między innymi do Śródmieścia stolicy, Radomia i Zalesia Górnego.

Opis gospodarki regionu.
Na terenie Okęcia znajduje się, największy w Polsce, międzynarodowy port lotniczy, położony około 8 kilometrów na południe od centrum Warszawy. Lotnisko Warszawa –Okęcie obsługuje prawie połowę całości ruchu pasażerskiego w Polsce, a odlatujące stąd samoloty przewożą pasażerów do krajów Ameryki Płn., Afryki, Azji i Europy. Obecnie, dla podróżnych, zagwarantowanych jest około 100 połączeń rejsowych z portami w kraju i na świecie. Na liniach krajowych można podróżować między innymi do Wrocławia, Gdańska i Krakowa. Niegdyś Okęcie należało do Warszawskiego Okręgu Przemysłowego, aktualnie najbardziej znaczącym punktem na mapie gospodarczej regionu jest kompleks biurowy Okęcie Bussiness Park. W okolicy swoje siedziby ulokowały między innymi firmy Kingfisher, Mitsubishi, EATON, Coty, Polbank i inne.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

zdjęcie Tomasz Branecki

Tomasz Branecki

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: