Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Distribution Park Sosnowiec, oferta nr 2719b

Nowoczesna hala w centrum Górnego Śląska
  • Nowoczesna hala magazynowa wysokiego składowania. Doki przeładunkowe i bramy z poziomu "0". W standardzie instalacja tryskaczowa.
  • Powierzchnia biurowo-socjalna przy magazynie. Możliowść dostosowania do potrzeb klienta.
  • Termin dostępności nieruchomości: do uzgodnienia
  • Minimalny moduł hali na wynajem 2100 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji
Atrakcyjne warunki najmu

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Nowoczesna hala w centrum Górnego Śląska , kierunek na Kraków w odniesieniu do trasy Warszawa -Tychy, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości bardzo dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 1700 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, wyłożony kostką, z własnymi drogami przejazdowymi, placami manewrowymi  

Distribution Park Sosnowiec znajduje się w Sosnowcu, mieście położonym na południu Polski, w Zagłębiu Dąbrowskim, w województwie śląskim, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Sosnowiec graniczy z Czeladzią, Będzinem, Dąbrową Górniczą, Sławkowem, Jaworznem, Mysłowicami oraz Katowicami.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Do Sosnowca kursują autobusy relacji Warszawa – Kraków oraz Łódź – Kraków, ponadto przez centrum miasta biegną linie dalekobieżne, głównie w kierunku województw świętokrzyskiego i małopolskiego. System miejskiego transportu pasażerskiego jeszcze niedawno należał do niezbyt rozwiniętych, co zmieniło się w momencie przystąpienia do związku gmin w celu wspólnej organizacji transportu miejskiego. W ostatnich latach miasto zaczęło budować nowe drogi i remontować coraz większą liczbę już istniejących.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
W pobliżu Sosnowca biegnie autostrada A4, oddalona o około 10 kilometrów od centrum miasta. Ponadto przez miasto przebiegają drogi S1 (jej częścią jest wschodnia obwodnica Katowic), S86 (jedna z najważniejszych dróg przelotowych aglomeracji, łączy Sosnowiec z Katowicami i Chorzowem), DK79 oraz DK94.

Komunikacja kolejowa.
Przez miasto przebiegają odnogi tras kolejowych, którym Sosnowiec zawdzięcza swój szybki rozwój: kolej Warszawsko-Wiedeńska oraz kolej Iwangorodzko-Dąbrowska. W odległym o niecałe 20 kilometrów centrum miasta Sławkowie planowana jest inwestycja oddziaływająca na cały zagłębiowski region, w postaci rozbudowy suchego portu przeładunkowego na zakończeniu Linii Hutniczej Szerokotorowej, jako najważniejszy punkt połączenia towarowego wschód-zachód. Jeśli chodzi o przewozy pasażerskie, największą popularnością cieszą się przejazdy do Warszawy oraz do Gliwic. W Sosnowcu zatrzymują się wszystkie pociągi pasażerskie krajowe i międzynarodowe. Stacja Sosnowiec Południowy jest obecnie obsługiwana tylko przez osobowe pociągi regionalne.Poza tym Sosnowiec leży na trasach Warszawa Centralna – Katowice; Tunel – Sosnowiec; Dąbrowa Górnicza – Kraków oraz na linii Mysłowice – Jaworzno Szczakowa.Niezależnie od kolei publicznych na terenie miasta działa sieć kolei przemysłowych, kiedyś wykorzystywane do przewozu towarów sypkich, obecnie coraz częściej są one jednak wykorzystywane do transportu innych produktów.

Opis gospodarki regionu.
Na obszarze miasta funkcjonuje Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna - Podstrefa Sosnowiecko-Dąbrowska, której kilka sektorów znajduje się w obrębie miasta. Do podstrefy należą między innymi polskie filie firm Automotive Lighting, Caterpillar, Electrolux, Magneti Marelli Exhaust Systems, Polskapresse.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: