Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Centrum magazynowo produkcyjne w pobliżu Al. Krakowskiej, oferta nr 1818a

okolice Janek
  • Centrum dystrubucyjne. Hale stalowe w pobliżu Warszawy, okolice Al. Krakowskiej oraz CH Janki. Hale do wynajęcia od zaraz.
  • Powierzchnia biurowa wybudowana zgodnie z życzeniem przyszłego najemcy.
  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Minimalny moduł hali na wynajem 1740 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za mkw. powierzchni hali 14,5 PLN + VAT + opłaty

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja okolice Janek, bliskość Trasy Katowickiej, kierunek na Katowice, Kraków, okolica mieszkalno – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości bardzo dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max do uzgodnienia  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren utwardzony, plac manewrowy  

Centrum magazynowo produkcyjne w pobliżu Al. Krakowskiej znajduje się w gminie Michałowice, w województwie mazowieckim, w powiecie warszawskim zachodnim (aglomeracja warszawska). Sąsiednie gminy to Brwinów, Nadarzyn, Piastów, Pruszków, Raszyn oraz miasto stołeczne Warszawa.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Komunikacją autobusową wewnątrz gminy zajmuje się ZTM Warszawa - ze stolicy na teren gminy Michałowice można dostać się na przykład autobusami linii 178, aczkolwiek komunikacja miejska ma tu znaczenie drugorzędne, po bogatej sieci linii kolejowych WKD. Alternatywną opcją transportu jest skorzystanie z usług przewoźników prywatnych lub z autobusów PKS.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Komunikacja jest bardzo ważnym elementem rozwoju Michałowic. Ze środków budżetowych zostanie wybudowana obwodnica w Regułach i droga w Opaczy - Kolonii. Drogi powiatowe, które nie będą nadawały się do przebudowy, zostaną zdegradowane do roli dróg lokalnych. Inne zostaną zmodernizowane, a drogi gruntowe otrzymają utwardzone nawierzchnie. Układ drogowy w gminie Michałowice tworzą drogi wojewódzkie - droga nr 719 z Warszawy w kierunku Żyrardowa, drogi powiatowe oraz gminne. Te ostatnie mają tu charakter ulic miejskich, a ich sieć stanowi w miarę regularny układ dostosowany do bezpośredniej obsługi działek budowlanych. Przede wszystkim jednak, gmina Michałowice leży w bezpośrednim sąsiedztwie drogi szybkiego ruchu S8/E77 - z Warszawy na południe w kierunku Grójca. Planowane jest przeprowadzenie autostrady A2 w wolnej przestrzeni między zabudową Opaczy - Kolonii a Michałowicami Osiedle oraz zbudowanie węzła drogowego na skrzyżowaniu tej autostrady z projektowaną trasą Salomea - Wolica. Zmieni się dzięki temu rozkład ruchu w sieci drogowej gminy, odciążona zostanie szosa z Warszawy do Pruszkowa przez drogi dojazdowe do węzła autostradowego i trasy Salomea – Wolica. Wszystkie planowane drogi będą nowoczesne, wielopasmowe, ze skrzyżowaniami bezkolizyjnymi oraz z sygnalizacją świetlną lub węzłami wielopoziomowymi.

Komunikacja kolejowa.
Kolejka WKD ma dla rozwoju urbanizacji i gospodarki gminy kluczowe znaczenie. Umożliwia ona przewozy pasażerskie i jest jedną z form szybkiej kolei miejskiej aglomeracji warszawskiej. Na obszarze gminy zlokalizowane są przystanki: Opacz (9,3 km od stacji Warszawa Centralna), Michałowice (11,1 km), Reguły (12,6 km), Komorów (17,8 km), Nowa Wieś (19,2 km). To dzięki niej, niewielkimi nakładami środków, można rozwiązać problemy komunikacyjne mieszkańców pasa zachodniego Warszawy i Gminy Michałowice. Zakładane plany modernizacji kolejki obejmują między innymi: unowocześnienie taboru kolejowego, zwiększenie częstotliwości i prędkości ruchu pociągów, poprawę bezpieczeństwa i komfortu jazdy pasażerów, budowę przystanków i obszernych parkingów w ich bezpośrednim sąsiedztwie oraz poprawę przejazdów koło przystanków Michałowice, Reguły, Komorów, Opacz i Nowa Wieś.

Opis gospodarki regionu.
Na terenie gminy znajdują się głównie małe i średnie przedsiębiorstwa prywatne, ale także lokalne oddziały dużych firm, takie jak sklep firmowy producenta podłóg „Barlinek”. Ponadto na terenie gminy znajdują się firmy: SUPER POWER, one2tribe, producent odkurzaczy centralnych i bram garażowych Elkam Szymon Kamiński, P.U.H. "Transmon", iThings.pl, oraz producent stali nierdzewnej i kwasoodpornej Heco.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

zdjęcie Tomasz Branecki

Tomasz Branecki

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: