Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Centrum dystrybucyjne w podwarszawskim Czosnowie, oferta nr 1393a

Duży park logistyczny 20 km od Warszawy.
  • Hale z możliwością lekkiej produkcji z zapleczem magazynowym, socjalnym i biurowym. Doświetlenie światłem dziennym, ogrzewanie. Prowadzenie produkcji, rodzaj prowadzonej produkcji , a także działań typu konfekcjonowanie, montaż i innych, każdorazowo musi być zweryfikowane z aktami prawa miejscowego określającymi przeznaczenie i warunki zagospodarowania, odpowiednimi urzędami administracyjnymi i właścicielem obiektu, a także wymaga sprawdzenia zapotrzebowania na media użytkownika obiektu / potencjalnego najemcy.
  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Minimalny moduł hali na wynajem 1500 mkw., maksymalny do uzgodnienia Projekt typu cross dock, dachy przygotowane do instalacji fotowoltaicznych (z wyłączeniem strefy dokowej). Siatka słupów 12x24/24x24. Parkingi dla samochodów osobowych i TIR-ów. Dostęp do obiektu 24/7.

Czynsz za halę do negocjacji

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Duży park logistyczny 20 km od Warszawy., bezpośrednio przy trasie E7, będącej w przyszłości częścią S7 spinającą północ z południem Polski, przechodząca przez Gdańsk, Warszawę i Kraków. Zaletą jest bliskość Warszawy (10 km od granicy) oraz bliskość lotniska Modlin (15 km). , kierunek na północ od Warszawy w kierunku na Modlin i dalej na Gdańsk., ciąg budynków magazynowych, przemysłowych i biurowych przy trasie, trasa szybkiego ruchu 
Standard, stan techniczny stan nieruchomości idealny  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 700 mkw., wg zapotrzebowania  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Łomna Las w gminie Czosnów, w województwie mazowieckim, w powiecie nowodworskim. Czosnów Logistic Park Warszawa jest oddalone o 10 km od granicy Warszawy. Sąsiednie gminy to Łomianki, Izabelin, Jabłonna, Leoncin, Leszno, Nowy Dwór Mazowiecki oraz Zakroczym.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Na terenie gminy działa komunikacja wewnętrzna, podróżni mogą korzystać także z taboru PKS i prywatnych przewoźników. W odległości 800 m od Czosnów Logistic Park Warszawa zlokalizowany jest przystanek autobusowy linii 750 kursującej na trasie Metro Młociny – Palmiry. Dojazd do Warszawy zajmuje 35 minut..

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Czosnów znajduje się przy drodze krajowej nr 7 Warszawa – Gdańsk, będącej jednocześnie fragmentem trasy europejskiej E77, biegnącej z Rosji na Węgry.

Komunikacja kolejowa.
Czosnów nie posiada własnego połączenia kolejowego z innymi miejscowościami, dlatego najlepszym sposobem by dostać się na teren gminy jest dojazd do Nowego Dworu Mazowieckiego, a następnie skorzystanie z komunikacji samochodowej, dzięki połączeniu drogowemu trasą E77. Najbliżej z Czosnowa jest do portu lotniczego w Modlinie (15 km). Lotnisko Chopina w na warszawskim Okęciu oddalone jest o około 35 km. Dojazd samochodem osobowym na Okęcie zajmuje zazwyczaj około 40 minut.

Opis gospodarki regionu.
Działalność gospodarcza prowadzona na terenie Gminy Czosnów charakteryzuje się dużą różnorodnością branż. Najwięcej firm jest z branż związanych z działalnością spożywczą, budowlaną oraz produkcyjną. Największe firmy z terenu Gminy Czosnów to ADAMED, ADAL, Aereco wentylacja, AUER Polska, BELLA Centrum Kompozytów, Bergerat Monnoyeur CAT, CHR. HANSEN POLAND, Centrum Szkoleniowe CENTAUR, Inter Cars, ELOPAK, FAGOR Gastro, CYRK KORONA, IZOTERM, P.P.H.U. KRIX-POOL, Eko Harpoon Technologie Ekologiczne, Model TekPak, ROBOTY ZIEMNE, SOUDAL, PARKER POLAND, Pensjonat Pogodna Jesień, POL-BETON, oraz SaneChem, STRAWA. W sąsiadującej z Czosnowem Gminie Łomianki gospodarka opiera się na małych i średnich przedsiębiorstwach usługowych, firmach budowlanych i remontowych, zakładach poligraficznych, firmach produkcyjnych i transportowych. W gminie Łomianki mieszczą się takie firmy jak: Devcor, Kles-Bud, MINTS, Welldone, United Trade, PRO-PRINT, SFA Poland, Axanm, Venture Industries

Komentarze pracowników JARTOM

Konsultant rynku magazynowego:

To jedyne centrum dystrybucyjne, które powstaje w tym rejonie. Brakowało w okolicach Łomianek dobrych powierzchni magazynowych do wynajęcia. Obiekt będzie stanowił zaplecze magazynowe dla Warszawy od strony Gdańska.

Pod względem technicznym najciekawsza wydaje mi się możliwość zainstalowania suwnicy.

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami:

Nie tylko magazyny, będziemy mieli również możliwość lokowania firm produkcyjnych. Czysta i lekka produkcja będzie mile widziana. Dostęp do 2,5MW i kadry pracowników z okolic Warszawy niewątpliwie zapewni sukces. 

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

zdjęcie Tomasz Branecki

Tomasz Branecki

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: