Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Centrum Biznesowe, oferta nr 1006a

Okolice Magdalenki , bezpośrednio przy Trasie Krakowskiej
  • Nowoczesne centrum dystrybucyjne w doskonałej lokalizacji. Maksymalna wysokość hali 10m, wysokość hali w najniższym miejscu 9,5m. Magazyn ogrzewany, stanowiska rozładunkowe z rampami hydraulicznymi, świetliki w dachu, nowoczesny system ppoż.
  • Powierzchnia biurowa wbudowana w magazyn na dwóch kondygnacjach, istnieje możliwość dostosowania powierzchni pod potrzeby klienta. Parter 356 mkw. + piętro 530 mkw. + łącznik na parterze 44 mkw. Wysoki standard wykończenia. Klimatyzacja w serwerowni, pomieszczeniu ochrony oraz sali konferencyjnej. Teren chroniony, usługa zarządzania i konserwacji.
  • Termin dostępności nieruchomości: do uzgodnienia
  • Minimalny moduł hali na wynajem 2000 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn  
Lokalizacja Okolice Magdalenki , bezpośrednio przy Trasie Krakowskiej, kierunek na Kraków od Warszawy, droga utwardzona 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości bardzo dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 162 mkw., powierzchnia biurowa dostosowana do zapotrzebowania najemcy.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - firma ochroniarska, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  

Nowoczesne centrum dystrybucyjno biznesowe znajduje się w miejscowości Łazy w gminie Lesznowola, sąsiadującej z gminami Nadarzyn, Piaseczno, Raszyn, Tarczyn i miastem stołecznym Warszawa.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Na teren miejscowości Łazy najprościej i najłatwiej dostać się autobusami komunikacji PKS, ewentualnie taborem MZK Warszawa.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Przez Łazy biegnie droga krajowa numer 7, będąca fragmentem trasy europejskiej E77, biegnącej przez Europę Środkową: Rosję, Estonię, Łotwę, Litwę, Słowację i Węgry. W pobliżu przebiega także droga wojewódzka numer 721, łącząca Łazy mię-dzy innymi z Piasecznem, Nadarzynem i Konstancinem-Jeziorną oraz drogą krajową nr 8 (S-8). Trasa S-8 (europejska E-67) to wspaniałe połącznie praktycznie ze wszystkimi drogami naszego kraju. S-8 na wschód zaprowadzi nas w kierunku Białe-gostoku oraz na wschodnią granicę. S-8 to także droga do Wrocławia czy też kierunek na Okręg Katowicki. Nie sposób wymienić wszystkich miejscowości w Polsce z którymi droga ta się krzyżuje, ale jest to niewątpliwie jedna z najważniejszych dróg naszego państwa.

Komunikacja kolejowa.
Podróżni, zainteresowani skorzystaniem z komunikacji lotniczej, mogą lądować na lotnisku Warszawa - Okęcie, oddalonym od gminy Łazy o mniej więcej 12 kilometrów. Połączenie między Łazami a lotniskiem gwarantuje droga wojewódzka numer 7 – Aleja Krakowska

Opis gospodarki regionu.
Niepowtarzalne zalety gminy dla inwestorów krajowych i zagranicznych to między innymi bliskość Warszawy, doskonała lokalizacja (wzdłuż trasy E77), zmiana planu ogólnego zagospodarowania gminy z priorytetem dla działalności gospodarczej oraz mieszkaniowej, co sprzyja tworzeniu bardzo atrakcyjnych terenów inwestycyjnych, zaawansowana budowa infrastruktury technicznej i społecznej, rozbudowana sieć telekomunikacyjna, chłonny rynek, możliwość pozyskiwania wysoko kwalifikowanych pracowników, a także wysoki standard usług świadczonych przez Urząd Gminy. Największe firmy regionu to Hydroplast, Arge Paliwa, Anwil, Drewmet, poza tym liczne punkty handlowo usługowe, hotele i ośrodki wypoczynkowe oraz gastronomiczne.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

zdjęcie Tomasz Branecki

Tomasz Branecki

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: