Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Business Park Marywilska., oferta nr 1607h

Warszawa Żerań, Idealne miejsce na siedzibę firmy
  • Jartom Real Estate oferuje do wynajęcia hale magazynową. Nowoczesna hala w powstaje w idealnej lokalizacji Warszawa Żerań. Nowoczesne konstrukcje stalowe, powierzchnie magazynowe wysokiego składowania, biurowe lokale użytkowe, obiekt budowany pod potrzeby klienta.
  • Reprezentacyjna powierzchnia biurowo w wysokim standardzie, zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających najemcach. W standardzie infrastruktura tele-informatyczna oraz klimatyzacja. Światłowód. Biuro będzie wykańczane zgodnie z preferencjami klienta. 10% powierzchni wspólnych. W budynku planowana powierzchnia cateringowa (kawiarnia/kafeteria), dostępna dla osób przebywających na terenie kompleksu. Przed budynkiem dostępny własny, zagospodarowany pas leśno-parkowy.
  • Termin dostępności nieruchomości: III kwartał 2017 roku
  • Minimalny moduł hali na wynajem 1390 mkw., maksymalny do uzgodnienia (trzy moduły: 650; 740; i 850 mkw do ewentualnego połączenia w konfiguracji 1390; 1500 lub 2250 mkw.)

Czynsz za mkw. powierzchni hali 21,5 PLN + VAT + opłaty
(czynsz za powierzchnię socjalną 33 zł/mkw. + opłata serwisowa 6 PLN/mkw.)

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Warszawa Żerań, Idealne miejsce na siedzibę firmy, kierunek na północ, rejon budynków biurowo – przemysłowych, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości idealny, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka betonowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 600 mkw., (powierzchnia dostępna w różnych konfiguracjach, minimalny moduł - parter 183 mkw , piętro I i II po 210 mkw. dodatkowo - 3 moduły po 55 mkw)  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - firma ochroniarska  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, wyłożony kostką, plac manewrowy, miejsca parkingowe  

Magazyn wysokiego składowania znajduje się w warszawskim rejonie Żerań, graniczącym z Wisłą, dzielnicą Praga Północ oraz rejonami: Tarchomin, Różopol, Konstantynów i Annopol.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Żerań nie został jeszcze połączony z istniejącą linią warszawskiego metra, dlatego najlepszym sposobem dojazdu będzie wykorzystanie tramwajów i autobusów ZTM Warszawa, na przykład linii kursujących na dworzec kolejowy Warszawa-Żerań.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Żerań znajduje się u zbiegu drogi krajowej numer 61, która łączy Warszawę z Augustowem oraz drogi wojewódzkiej numer 633, która łączy Żerań z Nieporętem i Zalewem Zegrzyńskim.

Komunikacja kolejowa.
W rejonie znajduje się przystanek kolejowy Warszawa Żerań, z którego mogą korzystać pasażerowie Kolei Mazowieckich jadący linią z Warszawy do Legionowa. Do przystanku PKP Żerań można dojechać autobusami: 126, 176, 705, 734, 735 oraz 804

Opis gospodarki regionu.
Żerań spełnia głównie funkcje przemysłowe, choć północno-zachodnia część przeznaczona jest w większości na tereny mieszkalne. Na terenie Żerania znajduje się między innymi druga pod względem wielkości, pod względem wytwarzanego ciepła, elektrociepłownia w Warszawie - Elektrociepłownia Żerań, a także największa i najważniejsza bocznica kolejowa, cementownia i wiele innych przedsiębiorstw.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

zdjęcie Tomasz Branecki

Tomasz Branecki

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: