Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Budynek magazynowo biurowy na sprzedaż, oferta nr 1489a

Warszawa Wawer
  • Budynek magazynowo biurowy z zapleczem socjalnym o powierzchni całkowitej 1400 mkw. Na parterze powierzchnie magazynowe z zapleczem socjalnym, na piętrze kilkanaście pokoi biurowych o różnych powierzchniach od 15 do 40 mkw na pierwszym piętrze.
  • Termin dostępności nieruchomości: do uzgodnienia
  • Hala na sprzedaż 700 mkw.

Cena sprzedaży nieruchomości 4 200 000 PLN + VAT

Kategoria na sprzedaż, hala produkcyjna  
Lokalizacja Warszawa Wawer, kierunek na południowy wschód od Centrum, okolica typowo przemysłowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 700 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, place manewrowe, parkingowe  

Budynek magazynowo biurowy na sprzedaż znajduje się w warszawskiej dzielnicy Wawer, sąsiadującej od wschodu z dzielnicą Wesoła oraz gminą Wiązowna, od północy z Rembertowem i Pragą Południe, od południa z miastem Józefów a od zachodu z dzielnicą Wilanów. Wawer pod względem powierzchni jest największą warszawską dzielnicą o niskiej willowej zabudowie.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Z gminy Wawer najlepszym sposobem dostania się do centrum Warszawy jest skorzystanie z Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich (niespełna 20 min.) oraz komunikacji autobusowej ZTM. W centrum Warszawy niemalże na tym samym dworcu, możemy przesiąść się w metro, bądź skorzystać z komunikacji tramwajowej i autobusowej ZTM.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Głównymi ciągami komunikacyjnymi dzielnicy Wawer są ulice: Wał Miedzeszyński czyli droga wojewódzka numer 801, Płowiecka, Bronisława Czecha (DK-2/E30), Trakt Lubelski, Korkowa a także ulica Patriotów (odcinek drogi wojewódzkiej numer 711). Droga krajowa nr 2 to wyjazd z Warszawy w kierunku wschodnim (Terespol), łączy się ona jeszcze w Warszawie z DK-17 drogą na Lublin. Należy także wspomnieć, iż w planach jest połączenie Wawra z Wilanowem w ramach budowy odcinaka „B” Południowej Obwodnicy Warszawy. Most ma powstać do 2020 r.

Komunikacja kolejowa.
W dzielnicy znajduje się siedem przystanków kolejowych, należących do dwóch linii: jednej o znaczeniu lokalnym: 506 Warszawa Antoninów - Warszawa Wawer i drugiej, o znaczeniu krajowym, czyli linii numer 7 Warszawa Wschodnia Osobowa do Dorohuska. Dzielnica Wawer to przede wszystkim linia otwocka wiodąca wzdłuż linii kolejowej nr 7. Linię obsługują Koleje Mazowieckie oraz Szybka Kolej Miejska. W godzinach szczytu pociągi z i do centrum Warszawy kursują co 15 min.

Opis gospodarki regionu.
Wśród firm, które ulokowały swoje siedziby na terenie dzielnicy Wawer, znajdują się między innymi: Cafe Planeta, ABB, ZEW-T Dystrybucja, Norauto Polska, Tedi, Waberer`s Polska oraz główna filia Siemens Enterprise Communications.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale na sprzedaż w aglomeracjach: