Magazyn dla branży FMCG, czyli jak zamienić magazyn na szybszy

Magazyn dla branży FMCG, czyli jak zamienić magazyn na szybszy

Jeżeli nie jesteś zadowolony z obecnego magazynu pod FMCG lub potrzebujesz nowy - w firmie JARTOM skorzystasz z ponad dwudziestoletniego doświadczenia w doborze magazynów FMCG. Pełna oferta z całej Polski nowoczesnych, wyposażonych w doki hal logistycznych oraz specjalistyczna wiedza w zakresie doradztwa magazynowego zdecydowanie przyśpieszy Twój wybór nowego, szybszego magazynu pod FMCG.  Wybierasz z oferty hal do wynajęcia, magazynów na sprzedaż lub korzystasz z doradztwa JARTOM przy wyborze firmy budowlanej.


Dynamiczny rozwój branży FMCG (Fast Moving Consumer Goods – czyli towary szybko rotujące) wymaga błyskawicznego  dostosowania usług doradztwa w wyborze magazynu do Twoich, najprawdopodobniej najbardziej wyśrubowanych potrzeb. Aby uzyskać dużą szybkość dystrybucji potrzebna Ci jest doskonała lokalizacja magazynu, przy trasie szybkiego ruchu. Obiekty magazynowe od JARTOM posiadają sprawną i wydajną infrastrukturę, w tym ponadprzeciętną liczbę doków oraz  duże place manewrowe

Otrzymasz indywidualne rozwiązanie oparte na dopasowaniu infrastruktury magazynowej, dogodnej lokalizacji ułatwiającej łatwy, szybki przewóz  artykułów do i z hal magazynowych ogólnymi drogami transportowymi. 

Oto cztery korzyści jakie uzyskujesz dzięki profesjonalnej wiedzy i doświadczeniu pracowników JARTOM:

niższe koszty wynajmu lub najniższe koszty zakupu/budowy magazynu,

zminimalizowanie kosztów magazynowych prowadzonej działalności,

najefektywniejsze decyzje lokalizacyjne,

wzrost wydajności procesów magazynowych dla branży FMCG.

Klienci JARTOM otrzymują bez dodatkowych opłat bogatą ofertę centrów magazynowych usytuowanych w dogodnej lokalizacji. Dysponujemy dużą i nowoczesną powierzchnią hal, spełniających warunki sanitarno- higieniczne do prawidłowego przechowywania także towarów żywnościowych.

Już dziś masz zagwarantowane w JARTOM hale o konstrukcji technicznej ułatwiającej szybkie rotowanie towarów z odpowiednimi parametrami wilgotności, chłodzenia, oświetlenia oraz temperatury w celu bezpiecznego składowania także artykułów spożywczych.

Skontaktuj się z JARTOM i skorzystaj z indywidualnej oferty,  dostosowanej do Twoich potrzeb.


Kontakt bezpośredni:
Zadzwoń:
+48 502 278 660
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


lub wypełnij formularz:

Magazyn dla branży FMCG, czyli jak zamienić magazyn na szybszy