Hale na wynajem

Magazyn do wynajęcia Warszawa.

W JARTOM uzyskasz największą bazę magazynów do wynajęcia w Warszawie i okolicach.

Wszystkie oferowane magazyny do wynajęcia w Warszawie są sprawdzone, znana jest najbliższa okolica oraz drogi dojazdowe. W większości są to magazyny do wynajęcia Warszawa klasy A, posiadające dogodne podjazdy i systemy rozładunkowe. Posiadamy magazyny do wynajęcia w takich częściach Warszawy jak: na Żeraniu, Okęciu, Bielanach, Targówku, przy ul. Puławskiej, w rejonie Włoch i Ursusa, przy trasie poznańskiej, krakowskiej, katowickiej i w innych miejscach.

Magazyny do wynajęcia w okolicach Warszawy.

W najbliższych okolicach Warszawy JARTOM reprezentuje magazyny do wynajęcia m.in. w następujących miastach:  magazyny do wynajęcia Piaseczno, magazyny do wynajęcia Ożarów, magazyny do wynajęcia Błonie, Teresin, Piotrków Trybunalski, Marki i w wielu innych miastach województwa mazowieckiego.

Rabaty, zniżki, wakacje czynszowe na magazyn do wynajęcia w Warszawie.

Na warszawskie i mazowieckie magazyny do wynajęcia możemy zaproponować nadzwyczajne zniżki, rabaty i okresy bezczynszowe. W sprawie magazynów do wynajęcia bezpośrednio należy się kontaktować z naszym przedstawicielem (kontakt poniżej). W rozmowie telefonicznej warto podać lokalizacje np Warszawa magazyny do wynajęcia, oczekiwany metraż magazynu, rodzaj składowanego towaru i inne informacje, które mogą spowodować obniżkę czynszu, jak np długość spodziewanego wynajmu magazynu.


  Porozmawiaj o magazynach do wynajęcia teraz:


Kontakt bezpośredni:
Zadzwoń:
+48 502 278 660
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


Hale na wynajem