Kto jest osobą decyzyjną przy wyborze nieruchomości

Kto jest osobą decyzyjną przy wyborze nieruchomości?

W przypadku nieruchomości typu przemysłowego osobami decyzyjnymi w większości są mężczyźni w wieku 40-60 lat. Mężczyźni chętnie negocjują cenę i analizują wszelkie aspekty techniczne nieruchomości.

Zupełnie inna sytuacja jest w przypadku nieruchomości typu mieszkalnego. Przede wszystkim pozytywna opinia kobiety o danej nieruchomości przeważa o decyzji zakupu.  Kobiety mają zdecydowaną wizję wymarzonego mieszkania czy domu i niechętnie z niej rezygnują. Największą uwagę zwracają na kuchnię i łazienkę, na funkcjonalność i estetykę. Posiadacze zagraconego, brudnego mieszkania mają bardzo małe szanse na sprzedaż swojej nieruchomości.

Porządek to podstawa. Kobiety interesują się również otoczeniem przyszłego mieszkania. Panów zajmuje przede wszystkim techniczna strona nieruchomości i to oni ostatecznie biorą na siebie negocjacje ceny.

W przypadku powierzchni handlowych i biurowych osobami decyzyjnymi są zarówno kobiety jak i mężczyźni.


Powyższe informacje ważne są w kierowaniu przekazu reklamowego do potencjalnych nabywców różnych rodzajów nieruchomości.


Poszukujesz Klientów na swoją nieruchomość magazynową lub przemysłową napisz do JARTOM:


Zadzwoń:
+48 502 278 660
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

Negocjacje umów z zakresu pośrednictwa i doradztwa w obrocie nieruchomościami, przyjmowanie od właścicieli nieruchomości informacji o zamiarze sprzedania lub wynajęcia nieruchomości - hale i grunty logistyczne i przemysłowe


lub wypełnij formularz:

Kto jest osobą decyzyjną przy wyborze nieruchomości