Zwiększona wydajność i ekologiczne rozwiązania. Inwestycja firmy WARGO w nową halę produkcyjno-magazynową

Firma WARGO KRZYSZTOF ROGALA, posiadająca 27-letnią tradycję w produkcji artykułów do domu i ogrodu, planuje budowę nowej hali produkcyjno-magazynowej w powiecie międzyrzeckim.- informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja producenta grilli i palenisk ogrodowych

Nowa inwestycja WARGO umożliwi wprowadzenie zaawansowanej technologii produkcji grilli, palenisk ogrodowych, stalowych donic oraz kominków, wykorzystując jednocześnie urządzenia produkcyjne o zwiększonych parametrach energooszczędnych. Nowa hala produkcyjno-magazynowa będzie stanowiła istotne wsparcie dla firmy WARGO, pozwalając na zwiększenie skali produkcji oraz wprowadzenie do niej nowego asortymentu. Dzięki temu firma będzie mogła sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów, oferując innowacyjne produkty dostosowane do ich potrzeb. Produkty WARGO, takie jak grille, paleniska, wędzarnie i kociołki, cieszą się dużą popularnością i są dostępne w największych marketach budowlanych, centrach ogrodniczych oraz sieciach handlowych na terenie całej Polski. Firma z powodzeniem prowadzi zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną, zapewniając szeroką dostępność swoich artykułów dla klientów z różnych segmentów rynku. Inwestycja w nową halę produkcyjno-magazynową oznaczać będzie dla firmy WARGO dalszy rozwój i umocnienie jej pozycji na rynku. Dzięki zaawansowanej technologii i energooszczędnym urządzeniom firma będzie mogła efektywniej i ze zwiększoną wydajnością produkować swoje wysokiej jakości produkty, co z kolei przyczyni się do jeszcze większej satysfakcji i lojalności klientów.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane