Zupełnie nowe oblicze dawnej siedziby spółki Orzeł Biały. Firma Avenido wybuduje tam trzy magazyny

2022-05-20
Zupełnie nowe oblicze dawnej siedziby spółki Orzeł Biały. Firma Avenido wybuduje tam trzy magazyny

Firma Avenido przystępuje do budowy trzech hal magazynowych, które będą posiadały również charakter handlowo – usługowy. To kolejny etap realizacji projektu, którego efektem będzie powstanie nowoczesnego centrum biznesowego w Bytomiu, które zostanie wzniesione między innymi dzięki zagospodarowaniu dawnej siedziby spółki Orzeł Biały – informuje JARTOM Real Estate. 

Hale magazynowe o znakomitej lokalizacji ważnym elementem centrum biznesowego

Wybudowane hale magazynowe będą posiadały łączną powierzchnię wynoszącą około 6 000 m2. Warto podkreślić, że znajdą się one nieopodal wspomnianego już obiektu, który niegdyś należał do spółki Orzeł Biały, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych. Firma Avenido odkupiła go i odrestaurowała, zachowując jego dawny charakter, a zarazem wzbogacając poprzez wdrożenie nowoczesnych rozwiązań takich jak: winda, energooszczędne oświetlenie LED, ogrzewanie podłogowe oraz panele fotowoltaiczne. Wnętrze podzielono na przestrzenie biurowe, które znalazły już komplet najemców wśród piętnastu różnych przedsiębiorstw. Spore zainteresowanie tym projektem pozwala stwierdzić, że zostanie on zakończony dużym sukcesem.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy. JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU