Zrównoważony rozwój kluczowym aspektem rozwoju dla Prologis

2021-07-28
Zrównoważony rozwój kluczowym aspektem rozwoju dla Prologis

Prologis prężnie rozwija swoją działalność, oferując nowoczesne, proekologiczne rozwiązania w zakresie efektywności energetycznej, neutralności emisyjnej i innowacji nastawionych na sukces klientów. - informuje JARTOM Real Estate

Innowacyjne rozwiązania 

Prologis to wiodący deweloper oraz dostawca efektywnych nieruchomości logistycznych, działający na całym świecie. Aby dostarczać najwyższej jakości usługi, współpracuje z czołowymi producentami oraz liderami na rynku nieruchomości komercyjnych. Prologis prężnie rozwija swoją działalność, inwestując w coraz nowsze technologie oraz dostarczając nowoczesne obiekty magazynowe i produkcyjne pod wynajem. Obecnie deweloper jest właścicielem i zarządcą obiektów o łącznej powierzchni 4,2 mln mkw. Aby sprostać wymaganiom klientów, Prolofis oferuje wysokiej jakości budynki położone w strategicznych lokalizacjach, w pobliżu rozwiniętej infrastruktury oraz kluczowych skupisk ludności. Ponadto deweloper swoje nowe parki logistyczne i centra przemysłowe buduje zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, wyposażając je w panele fotowoltaiczne, systemy do odzyskiwania deszczówki oraz stacje ładowania samochodów elektrycznych. To nie wszystkie innowacyjne rozwiązania stosowane przez Prologis - deweloper swoje obiekty zaopatruje również w wysokoefektywne ściany i dachy oraz wydajne i niskoemisyjne systemy wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Współpraca z JARTOM Real Estate pozwala zachować jasną i bezpośrednią komunikację, poufność procesu zakupu lub najmu nieruchomości magazynowej, produkcyjnej, czy innej hali  na różne zastosowania.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU