Znamy firmę odpowiedzialną za budowę centrum logistycznego Kraków Logistics Centre III!

Wiadomo już, która firma będzie odpowiedzialna za budowę centrum logistycznego Kraków Logistics Centre III. Inwestor, którym jest GLP, powierzył to zadanie Grupie Antczak i podpisał ze spółką umowę, na mocy której stała się ona generalnym wykonawcą – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowoczesny kompleks magazynowy w znakomitej lokalizacji

Kompleks będzie dysponował magazynami wysokiego składowania klasy A+. Jego łączna powierzchnia wyniesie aż 55 000 m2, a dach zaprojektowano tak, by można było zamontować na nim instalację fotowoltaiczną. W rezultacie koszty eksploatacji obiektu będą niższe, a on stanie się przyjazny środowisku naturalnemu. Już dziś wiadomo, że nie zabraknie również terenów zielonych i stacji przeznaczonych do ładowania elektrycznych pojazdów. Znakomita lokalizacja nieopodal autostrady A4 pozwoli najemcom na usprawnienie wielu procesów logistycznych i cieszenie się zoptymalizowanym transportem. Warto podkreślić, że to kolejny projekt, który GLP i Grupa Antczak realizują wspólnymi siłami. Wieloletnia współpraca tych dwóch podmiotów jest na tyle udana i owocna, że śmiało można uznać, że będą ją kontynuować jeszcze przez długi czas. JARTOM prezentuje wszystkie wolne magazyny GLP.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane