Zmiany na lepsze. Rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w Łękach.

Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Kętach planuje dużą inwestycję w rozbudowę i modernizację komunalnych oczyszczalni ścieków na terenie gminy. Przedsięwzięcie obejmie zarówno przebudowę istniejących obiektów, jak i budowę nowych, w celu poprawy efektywności i stabilności pracy całego systemu.- informuje JARTOM Real Estate

Przebudowa i modernizacja oczyszczalni

Jednym z priorytetowych zadań jest rozbudowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Łęki, w gminie Kęty. Projekt modernizacji zakłada budowę nowych obiektów takich jak budynek krat jednokondygnacyjny, pompownia ścieków oraz zbiornik stabilizacji tlenowej osadu, które mają za zadanie poprawić efektywność pracy oczyszczalni. Ponadto, w ramach inwestycji przewidziana jest przebudowa istniejących pomieszczeń, takich jak pompownia osadu czy węzeł rozrządu ścieków. Cała inwestycja ma na celu poprawę efektywności pracy oczyszczalni ścieków w Aglomeracji Kęty oraz przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego. Planowane prace mają na celu zapewnienie mieszkańcom należytej jakości środowiska naturalnego oraz efektywnego i bezawaryjnego funkcjonowania systemu kanalizacyjnego w przyszłości.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30-letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane