Zlokalizowana w Lublinie hala produkcyjna należąca do firmy Europiek oddana do użytku

Dobiegła końca realizacja inwestycji polegającej na budowie nowej hali produkcyjnej zlokalizowanej na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Lublinie. Nieruchomość jest własnością firmy Europiek i szacuje się, że jej wartość przekracza 25 milionów złotych – informuje JARTOM Real Estate. 

Wybudowana hala wyróżnia się swoim wyglądem

Obiekt posiada powierzchnię wynoszącą 3000 m2. Wyposażono go w nowoczesny park maszynowo – technologiczny oraz część socjalną i biurową. Tak kompleksowy charakter zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i ułatwi administrowanie placówką. Tym, co czyni halę wyjątkową, jest bez wątpienia mural, który znalazł się na wewnętrznej ścianie. Przy jego pomocy upamiętniono specjalne wydarzenie – otrzymanie przez miasto tytułu Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023. Europiek to rodzinna piekarnia o niemal trzydziestoletniej tradycji, która ewoluowała, zamieniając się w prężnie działającego dostawcę pieczywa wysokiej jakości, który zaopatruje sklepy spożywcze i duże sieci handlowe.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane