Zielona rewolucja trwa. Ósmy polski obiekt należący do DB SCHENKER zyskał certyfikat BREEAM

DB SCHENKER po raz kolejny udowodnił, że jego terminale są nie tylko komfortowe w użytkowaniu, ale i przyjazne środowisku naturalnemu. Należąca do marki nieruchomość zlokalizowana w Toruniu, uzyskała certyfikat BREEAM na poziomie Very Good, co dowodzi tego, że spełnia najwyższe standardy – informuje JARTOM Real Estate. 

Terminale zasilane odnawialnymi źródłami energii 

Warto podkreślić, że to ósmy polski obiekt DB SCHENKER, który może pochwalić się tym osiągnięciem. To sukcesy, na które firma pracuje już od momentu projektowania terminali. Na tym etapie uwzględniane są rozwiązania, które znajdują odzwierciedlenie w komforcie pracy personelu zatrudnionego w obiektach. Materiały budowlane są wybierane bardzo starannie, a prace prowadzone tak, by teren przylegający do magazynów zachował bioróżnorodność. Aktualnie 14 z 18 terminali zasila zielona energia, a inteligentne systemy, które w nich wdrożono, pozwalają na zmniejszenie jej zużycia i obniżenie kosztów eksploatacji. Wszystko po to, by spełnić oczekiwania klientów i prowadzić biznes troszcząc się o ekologię. Warto podkreślić, że DB SCHENKER pragnie do 2040 roku uzyskać neutralność emisyjną. Czy to się uda? Czas pokaże!

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane