Ziehl-Abegg z nową fabryką w Łodzi wybudowaną przez Prologis

Ziehl-Abegg wkrótce zyska nowy zakład produkcyjny, który powstanie w Łodzi. Wybuduje go Prologis, a plany realizacji tej inwestycji imponują i już teraz pozwalają stwierdzić, że będzie to nowoczesna i przyjazna środowisku nieruchomość – informuje JARTOM Real Estate. 

Zakład produkcyjny o ekologicznym i energooszczędnym charakterze

Firma zdecydowała się na ten krok aby zwiększyć moce produkcyjne i usprawnić wiele procesów logistycznych. Pozwoli to odpowiedzieć na potrzeby klientów. Wartość przedsięwzięcia wycenia się na około 50 milionów Euro. Fabryka znajdzie się na terenie Prologis Park Łódź. Będzie w pełni dopasowana do wymagań Ziehl-Abegg, a jej powierzchnia wyniesie 17 000 m2. Linie produkcyjne zostaną uruchomione w czerwcu przyszłego roku, gdy obiekt zostanie oddany do użytku. To ważny impuls dla okolicznego rynku pracy, gdyż zatrudnienie znajdzie tam aż 400 osób. Deweloper zastosuje w budynku rozwiązania o ekologicznym charakterze, takie jak przygotowanie dachu do montażu paneli fotowoltaicznych, zadbanie o właściwe doświetlenie wnętrz a także wykonanie znakomitej izolacji termicznej. Ograniczy to generowanie kosztów związanych z eksploatacją. 
Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą Prologis zobacz listę magazynów do wynajęcia Prologis. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane