Zautomatyzowane rozwiązania w fabryce Lajkonik pod Krakowem

Fabryka słonych przekąsek Lajkonik znajdująca się pod Krakowem przeszła kompleksową rozbudowę i modernizację. Dzięki tej inwestycji obiekt ma teraz jeszcze większe możliwości w zakresie produkcji i składowania. - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa i modernizacja fabryki Lajkonik

Zakład produkcyjny firmy Lajkonik Snacks sp. z o.o., zlokalizowany w Skawinie pod Krakowem, został rozbudowany o kolejne hale produkcyjno-magazynowe i zmodernizowany. Jednym z kluczowych elementów inwestycji było wdrożenie systemu automatyzacji składowania i transportu wewnętrznego opartego na rozwiązaniach firmy STILL. Łączna powierzchnia fabryki wynosi po rozbudowie aż 9,6 tys. mkw. Rozwiązania, jakie zastosowano podczas modernizacji to m.in. automatyczne przenośniki, automatyczne wózki wysokiego składowania oraz system zarządzania wózkami. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań firma Lajkonik Snacks ma teraz możliwość efektywnego zarządzania procesem składowania i przygotowania produktów do wysyłki.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane