Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu wybuduje nowy magazyn

Magazyn należący do wrocławskiego Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta zaczął przysparzać licznych problemów logistycznych i utrudniać pracę jednostki. W związku z powyższym planowana jest budowa nowego obiektu, który powstanie na Złotnikach – informuje JARTOM Real Estate.

W magazynie będą przechowywane kamienne materiały

W obecnie użytkowanym obiekcie składowane są ławki, płyty chodnikowe oraz słupki przystankowe. Największym problemem jest jego lokalizacja, która komplikuje transport i sprawia, że dojazd do obwodnic drogowych jest kłopotliwy i czasochłonny. Nie pomaga również fakt, że Kępa Mieszczańska i Szczepin rozrastają się, co dodatkowo utrudnia pracę Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta. Nic więc dziwnego, że podjęto decyzję o zainwestowaniu w nowy magazyn. Aktualnie trwają prace nad jego projektem, a w ciągu najbliższych trzech miesięcy zostanie złożony wniosek o pozwolenie na budowę. Zmiana położenia pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i rozwiąże sporo problemów. Szczegóły przedsięwzięcia będą konsultowane z mieszkańcami osiedla Złotniki, na terenie którego powstanie nieruchomość.  

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane