Zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe rośnie. Centrum logistyczne Hillwood Wrocław Wschód z kompletem najemców

2021-10-21
Zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe rośnie. Centrum logistyczne Hillwood Wrocław Wschód z kompletem najemców

Centrum logistyczne Hillwood Wrocław Wschód oficjalnie wynajęło całą powierzchnię magazynową, która przekracza 210 000 m2. Składający się z siedmiu hal obiekt położony w miejscowości Wojkowice w gminie Żórawina został doceniony z uwagi na swoją lokalizację i szereg udogodnień oferowanych konsumentom – informuje JARTOM Real Estate

Powierzchnie magazynowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem

Hillwood Wrocław Wschód znajduje się tuż przy zjeździe z autostrady A4, co pozwala na usprawnienie wielu procesów logistycznych i cieszenie się płynnym transportem. Aby znacząco ułatwić najemcom wykonywanie wielu operacji, na terenie centrum powstał również spory parking przeznaczony zarówno dla nich, jak i dla ich kontrahentów. Umowę uprawniającą do użytkowania ostatniego dostępnego zaplecza magazynowo – biurowego w Hillwood Wrocław Wschód podpisała firma Regesta specjalizująca się w spedycji krajowej i międzynarodowej. To tylko kolejne potwierdzenie tego, jak dynamiczna jest sytuacja na rynku nieruchomości i jak szybko wzrasta zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe przeznaczone na wynajem. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU