Zalando z nowym magazynem w Bydgoszczy. Co go wyróżnia?

2022-08-08
Zalando z nowym magazynem w Bydgoszczy. Co go wyróżnia?

Oddano do użytku halę magazynową znajdującą się w położonym nieopodal Bydgoszczy kompleksie należącym do Hillwood Polska. Wybudowano ją w formule BTS, czyli tak, by była w stu procentach dostosowana do potrzeb użytkownika, którym jest firma Zalando – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesny magazyn powiększy zaplecze logistyczne marki

Marka posiada do dyspozycji magazyny o imponującej powierzchni przekraczającej 100 000 m2 i niestandardowej wysokości 16 m. Aby usprawnić wiele procesów logistycznych przewidziano także część biurową i jadalnię, co znajdzie odzwierciedlenie w komforcie, którym będzie cieszył się zatrudniony tam personel. Inwestycja została zrealizowana przy zastosowaniu szeregu rozwiązań o ekologicznym charakterze. Zielone ekrany akustyczne, panele fotowoltaiczne, stacje ładowania rowerów  i samochodów elektrycznych oraz łąki kwietne – to tylko niektóre z licznych przykładów. Warto podkreślić, że to nie pierwszy raz gdy Zalando i Hillwood Polska ze sobą współpracują, gdyż wcześniej deweloper zbudował już dla tego niemieckiego sklepu internetowego magazyn położony w Olsztynku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.



JARTOM Real Estate ,



Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU