Zalando kontynuuje podbój polskiego rynku i inwestuje w budowę nowych magazynów

2022-01-13
Zalando kontynuuje podbój polskiego rynku i inwestuje w budowę nowych magazynów

Zalando nie zwalnia tempa i wciąż powiększa swoje zaplecze logistyczne w Polsce. Marka wybuduje nowe obiekty o charakterze magazynowym, które będą posiadały łączną powierzchnię sięgającą 500 000 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Funkcjonalne i nowoczesne centra logistyczne o ekologicznym charakterze

Aktualnie w trakcie realizacji znajduje się przedsięwzięcie, którym jest centrum logistyczne powstające w Białych Błotach. Na tym jednak firma nie zamierza poprzestać. Już znaleziono grunty przeznaczone pod budowę kolejnej nieruchomości, która powstanie w Bydgoszczy. Prace nad tym projektem ruszą na początku bieżącego roku. Lokalizację wybrano nieprzypadkowo, gdyż pozwoli ona na usprawnienie wielu procesów logistycznych. W obu budynkach zaplanowano położenie nacisku na rozwiązania o charakterze ekologicznym. Wykonana zostanie więc wzmocniona izolacja cieplna oraz instalacja służąca do zbierania i redystrybucji wody deszczowej. Nie zabraknie również stacji umożliwiających ładowanie samochodów elektrycznych. Inwestycja wynika z rosnącego zainteresowania klubem zakupowym Zalando Lounge oraz rozwojem marki, która jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych niemieckich sklepów internetowych specjalizujących się w sprzedaży odzieży i dodatków. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU