Zakończono budowę nowej siedziby firmy Marolex. Czym się ona wyróżnia?

Budowa nowej siedziby firmy Marolex, producenta spryskiwaczy ręcznych i opryskiwaczy akumulatorowych, dobiegła końca. W województwie mazowieckim powstał nowoczesny obiekt składający się z trzech kondygnacji, o łącznej powierzchni sięgającej 4600 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesny budynek z własnym magazynem

Jeden z największych atutów nieruchomości to jej uniwersalny charakter, który pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Będzie pełniła funkcję administracyjną i produkcyjną, a do tego na terenie kompleksu znajdzie się magazyn zewnętrzny. Wszystko to, co niezbędne do efektywnego prowadzenia działalności zlokalizowane jest więc w zasięgu ręki. Budynek jest ogrzewany pompami ciepła zasilanymi energią pochodzącą z instalacji fotowoltaicznej. To nowoczesne, przyjazne środowisku i ekonomiczne rozwiązanie. W ramach inwestycji, która jest kolejnym krokiem na drodze dynamicznego rozwoju marki, zagospodarowano również teren przyległy i wybudowano kilkadziesiąt miejsc parkingowych. Nie zabrakło też stojaków na rowery. Za realizację tego przedsięwzięcia odpowiedzialna jest firma WPIP.  

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane