Zakłady elektrotechniczne Schneider Electric Elda z nowym wydziałem przetwórstwa tworzyw sztucznych

Po wybudowaniu nowoczesnego magazynu wysokiego składowania przyszedł czas na kolejną, wartą 16 milionów złotych inwestycję zrealizowaną przez Zakłady elektrotechniczne Schneider Electric Elda. Tym razem do użytku oddano wydział przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz narzędziownię, które powstały w zmodernizowanej hali w Szczecinku – informuje JARTOM Real Estate.

Inwestycja zagwarantuje płynność pracy fabryki

W wyniku przeprowadzonych prac, przedsiębiorstwo może użytkować obiekt o powierzchni 2500 m2. Na uwagę zasługuje jego wyposażenie, które obejmuje roboty, specjalistyczne urządzenia oraz ponad 40 wtryskarek. Kluczową rolę odgrywa centralna zsypownia zarządzana przez zaawansowany technologicznie system, który do minimum ogranicza konieczność udziału człowieka. To pozwala na generowanie oszczędności i usprawnienie wielu procesów logistycznych. W fabryce powstają różnorodne urządzenia elektrotechniczne, materiały instalacyjne, gniazda przyłączeniowe i wiele innych elementów. Schneider Electric prowadzi działalność o międzynarodowym charakterze i posiada aż 200 zakładów w rozmaitych zakątkach świata. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane