Zakłady Tłuszczowe Werbliński planują budowę nowej hali magazynowej i myjni opakowań

Polska firma działająca w branży spożywczej specjalizująca się w przetwórstwie tłuszczów zwierzęcych inwestuje w nowy obiekt magazynowy. Nowoczesna hala powstanie w woj. wielkopolskim w Jedlcu i przyczyni się do usprawnienia procesów magazynowych oraz logistycznych w firmie. - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa zaplecza magazynowego oraz budowa myjni opakowań

Zakłady Tłuszczowe Werbliński to polska firma działająca w branży spożywczej od lat 80., która obecnie jest jednym z liderów producentów wytopionych tłuszczów zwierzęcych w Polsce. Wyroby firmy sprzedawane są zarówno na rynek polski jak i zagraniczny. Pełen asortyment firmy dystrybuowany jest do m.in. do Czech, Węgier i Słowacji. Wysoka jakość produktów gwarantowana jest przez nowoczesny zakład przetwórstwa kat. 3, własne laboratorium oraz pozyskiwanie surowców jedynie od sprawdzonych ubojni i zakładów przetwórstwa mięsnego zlokalizowanych w całej Polsce jak i w innych krajach Unii Europejskiej. Inwestycja, którą obecnie planuje firma to budowa nowoczesnej hali magazynowej oraz profesjonalnej myjni opakowań. Przedsięwzięcie to pozwoli na usprawnienie procesów magazynowych oraz logistycznych w firmie. Ponadto myjnia umożliwi ponowne wykorzystanie opakowań i pojemników co zmniejszy koszty, a także sprawi, że działalność będzie generowała mniej odpadów. To ważny aspekt z punktu widzenia ochrony środowiska naturalnego.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane