Zakłady FUGO uratowane - nowy inwestor stawia na rozwój oraz planuje zatrudnienie nowych pracowników

2021-03-28
Zakłady FUGO uratowane - nowy inwestor stawia na rozwój oraz planuje zatrudnienie nowych pracowników

Konińskie zakłady FUGO zostały zakupione przez rodzinną spółkę LKR, która stawia na rozwój firmy oraz planuje odzyskać wiodącą pozycję FUGO na rynku konstrukcji stalowych. - informuje JARTOM Real Estate.

Zakłady FUGO - nowy inwestor planuje przywrócić firmie dawny blask

Zgodnie z niepokojącymi informacjami przedstawionymi we wrześniu 2020 roku zakłady FUGO miały zostać zlikwidowana, a prawie 200 osób miało stracić dotychczasowe zatrudnienie. Jednakże rodzinna spółka LKR zdecydowała się na zakup FUGO, dzięki czemu zakłady zostaną uratowane, a firma zyska drugie życie. Plany nowego inwestora zakładają intensywny rozwój firmy z wykorzystaniem jej dotychczas wypracowanego potencjału oraz dalszą ekspansję nowych rynków zbytu. Inwestor planuje przywrócenie zdolności produkcyjnych w zakładach, zatrudnienie nowych pracowników oraz odzyskanie przez FUGO wiodącej pozycji na rynku konstrukcji salowych w Polsce. To nie jedyne dobre wieści z Konina - działająca na tamtym terenie Elektrobudowa również podniosła się z upadku, dzięki czemu aż 100 osób zachowało miejsca pracy. To bardzo dobre wiadomości dla gospodarki, zarówno w mikro jak i makro skali. 

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradztwo przy zmianie magazynu lub hali produkcyjnej  wykonujemy  ze szczególną dbałością o najmniejsze detale. Łączymy szybkość z wyjątkową jakością usług doradczych.


https://poznan.tvp.pl/52810950/koninskie-zaklady-fugo-uratowane-nowy-inwestor-ma-ambitne-plany,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU