Zakład przekształcania odpadów niebezpiecznych w Karsach zostanie przebudowany

Spółka Mo-BRUK zajmie się przebudową i modernizacją zakładu przekształcania odpadów niebezpiecznych. W rezultacie wydajność położonego w Karsach obiektu znacznie wzrośnie i będzie on w stanie przetwarzać rocznie około 25 tysięcy ton wspomnianych odpadów – informuje JARTOM Real Estate. 

Rozbudowa zakładu będzie kosztować 165 milionów złotych

W ramach całego przedsięwzięcia zostanie wymieniony piec obrotowy służący do obróbki termicznej i infrastruktura odzysku ciepła. System oczyszczania spalin zostanie unowocześniony, a moduł ORC zapewniający odzysk energii – zamontowany. W rezultacie zapotrzebowanie na prąd dostarczany z zewnątrz zostanie zredukowane. To z kolei przełoży się na generowanie sporych oszczędności. Koszt całej inwestycji wyniesie 165 mln złotych. Aż 83,8 mln będzie pochodzić z dotacji i pożyczek, które trafiły do spółki Mo-BRUK odpowiedzialnej za przeprowadzenie zaplanowanych prac.

Informacje o JARTOM Real Estate 

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną. Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. 
W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane