Zakład produkcyjny należący do HellermannTyton rozbudowany

Prace mające na celu rozbudowę zakładu produkcyjnego położonego w Kotuni, który jest własnością HellermannTyton, dobiegły końca. W efekcie powstała część o charakterze socjalno – technicznym, hala produkcyjna została powiększona, a cały obiekt urósł o 5900 m2, dzięki czemu jego powierzchnia przekracza 24 000 m2 – informuje JARTOM Real Estate. 

Większy zakład to również większe moce wytwórcze

Nie da się ukryć, że całe przedsięwzięcie zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i wzrostem mocy wytwórczych. Warto podkreślić, że w ramach inwestycji wykonano następujące instalacje: elektryczną, centralnego ogrzewania, wodociągową oraz wentylację i klimatyzację. Zagospodarowano również teren przyległy do fabryki, na którym utworzono ponad 140 miejsc parkingowych, sieć dróg i plac manewrowy. Za realizację projektu odpowiedzialne było WPIP, generalny wykonawca, który współpracował już z firmą. HellermannTyton to znany producent i dostawca produktów do izolacji, wiązania, łączenia oraz instalacji przewodów i kabli. Dostarcza również rozwiązania z zakresu infrastruktury sieci przesyłu danych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane