Zakład produkcyjny Mars Polska wkrótce zostanie rozbudowany

Prace związane z rozbudową fabryki należącej do Mars Polska nabierają tempa. Rozpoczęto już instalację drugiej linii produkcyjnej, która pozwoli na zwiększenie mocy wytwórczych obiektu oraz zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

W fabryce powstaną nowe miejsca pracy

Położona w Błoniu nieopodal Warszawy placówka to miejsce, w którym powstaje mokra karma dla zwierząt. Sekret jej efektywnego funkcjonowania tkwi między innymi w profesjonalnym wyposażeniu, wśród którego znajdują się nowoczesne maszyny. Choć została oddana do użytku zaledwie w ubiegłym roku, postanowiono nie czekać z inwestowaniem w jej rozwój. Naturalnym następstwem tego kroku jest utworzenie nowych miejsc pracy. Zarząd planuje zatrudnić sto osób, głównie na stanowiskach produkcyjnych. Będzie to więc istotny impuls dla lokalnej gospodarki. Mars Polska zasłynął jako przedsiębiorstwo, które oferuje swojemu personelowi atrakcyjne warunki, zawodową stabilizację oraz liczne benefity. To rodzinna firma o mocno ugruntowanych wartościach, która obecnie dysponuje pięcioma fabrykami zlokalizowanymi na terenie kraju.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.

JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane