Zakład produkcyjny Bosch w Mirkowie zostanie rozbudowany. Co powstanie w ramach tej inwestycji?

2022-03-24
Zakład produkcyjny Bosch w Mirkowie zostanie rozbudowany. Co powstanie w ramach tej inwestycji?

Firma Bosch zdecydowała o rozbudowie zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Mirkowie i intensywnie przygotowuje się do tego przedsięwzięcia. Wybrano już wykonawcę, którym została firma Erbud, a koszt zleconych zadań szacuje się na 41,5 miliona złotych – informuje JARTOM Real Estate.

Dodatkowe hale magazynowe pozwolą prowadzić działalność na szerszą skalę

W ramach inwestycji powstaną nowe hale magazynowo – logistyczne oraz dwa budynki. W jednym z nich znajdzie się magazyn wysokiego składowania, natomiast tuż obok drugiego umiejscowiony zostanie parking przeznaczony dla wozów ciężarowych. W sporządzonych planach uwzględniono również stworzenie sieci dróg oraz niezbędnej infrastruktury technicznej. Zgodnie z przyjętym harmonogramem prace mają dobiec końca w pierwszym kwartale przyszłego roku. Kompleksowy charakter całego przedsięwzięcia zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i pozwoli na zwiększenie potencjału fabryki, która funkcjonuje na rynku już od ponad dwudziestu pięciu lat, specjalizując się w produkcji elementów wchodzących w skład układów hamowania w samochodach. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU