Zakład Kimball Electronics Poland przeszedł kompleksową rozbudowę

Zakład Kimball Electronics w Tarnowie Podgórnym koło Poznania przeszedł przez ogromne zmiany i rozbudowę, zyskując aż 3,8 tys. mkw nowej powierzchni produkcyjnej. - informuje JARTOM Real Estate

Kimball Electronics Poland zwiększa swoje moce produkcyjne w Polsce

Rozbudowa i modernizacja zakładu Kimball Electronics rozpoczęła się w 2022 roku. Inwestycja ta pochłonęła aż 8 miliardów USD. Dzięki rozbudowie zakładu jego powierzchnia zwiększyła się do 19,5 tys. mkw, z dotychczasowych 15 tys. mkw. W obiekcie zatrudnionych jest obecnie około 1000 osób. Rozbudowa fabryki Kimball Electronics Poland to ważny krok dla firmy, umożliwiający jej zwiększenie produkcji, a także obsługę większej liczby klientów. Firma, decydując się na inwestycję w Polsce, pokazuje zaufanie, jakim darzy polski rynek oraz duży potencjał do rozwoju w naszym kraju. Kimball Electronics rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2000 roku, kiedy to przejęto fabrykę Alcatela pod Poznaniem i tam rozpoczęto produkcję elektroniki.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane