Zakład Inżynierii Kolejowej wybuduje nową halę w Sandomierzu. Do czego ona posłuży?

Zakład inżynierii Kolejowej stawia na rozwój i przygotowuje się do budowy nowej hali zlokalizowanej w Sandomierzu. Wiadomo już, że będzie ona pełniła rolę centrum diagnostyczno – serwisowego taboru i że pomoże usprawnić wiele procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali możliwa dzięki dofinansowaniu 

Obiekt będzie posiadał solidną, stalową konstrukcję i zostanie wyposażony w wyciąg spalin z lokomotyw oraz w instalację wentylacji grawitacyjno – mechanicznej. Wszystko po to, by praca przebiegała sprawnie i była dobrze zoptymalizowana oraz dostosowana do charakteru działalności prowadzonej w hali. Realizacja tej inwestycji jest możliwa między innymi dzięki istotnemu wsparciu w postaci dofinansowania. Pozyskano je z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Zakład Inżynierii Kolejowej, obecny na rynku już od 1986 roku, specjalizuje się w obsłudze o charakterze transportowo – spedycyjnym. Świadczy również usługi budowlane i remontowe infrastruktury kolejowej. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane