Zabrze miastem przyjaznym biznesowi? Firma Rafsol wybuduje tam fabrykę

2021-05-12
Zabrze miastem przyjaznym biznesowi? Firma Rafsol wybuduje tam fabrykę

Rozstrzygnięto przetarg na zakup działki zlokalizowanej w Zabrzu na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Grunty o powierzchni 1,3 ha nabyła firma Rafsol, która planuje wykorzystać je do wybudowania zakładu produkcyjnego – informuje JARTOM Real Estate. 

W Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej powstanie kolejna fabryka

Spółka specjalizująca się w wytwarzaniu tłuszczy dla przemysłu spożywczego zainwestuje w budowę fabryki imponującą kwotę, która sięga 6,4 mln złotych. Na nabycie działki przeznaczyła z kolei 1 414 000 złotych. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, prace związane z powstaniem nowego zakładu produkcyjnego rozpoczną się w pierwszej połowie bieżącego roku. To dobra wiadomość, zarówno dla inwestora, któremu zależy na szybkiej realizacji przedsięwzięcia, jak i dla lokalnej gospodarki. Władze miasta nie ukrywają zadowolenia z pozyskania kolejnego przedsiębiorcy, który pragnie prowadzić swój biznes w Zabrzu. Umożliwi to utworzenie nowych miejsc pracy i przyczyni się do wzrostu gospodarczego w regionie. Warto podkreślić, że tereny w Zabrzu cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Można więc stwierdzić, że jest to miasto przyjazne interesom. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU