ZPH Profil powiększa zaplecze logistyczne o nowy magazyn

ZPH Profil intensywnie pracuje nad przygotowaniami do powiększenia swojego zaplecza logistycznego. Zaplanowano budowę magazynu, który powstanie w miejscowości Chocielewko, a więc tam, gdzie znajduje się się siedziba przedsiębiorstwa – informuje JARTOM Real Estate. 

Magazyn zwiększy efektywność firmy 

Aktualnie firma zajmuje się dopełnianiem formalności i stara się o uzyskanie decyzji o uwarunkowaniach środowiskowych. Bez tych dokumentów roboty budowlane nie mogą się rozpocząć. Wiadomo już, że obiekt powstanie na działce o powierzchni wynoszącej 1,3 ha. Nowa hala magazynowa pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i wzrost efektywności marki. ZPH Profil to renomowany producent pelletu wytwarzanego z odpadów, które powstają podczas produkowania drewnianych palet. 

Informacje o JARTOM Real Estate 

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz. 
W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane