ZET Transport buduje oddział w powiecie bełchatowskim. Będzie kilkadziesiąt nowych miejsc pracy.

2022-07-13
ZET Transport buduje oddział w powiecie bełchatowskim. Będzie kilkadziesiąt nowych miejsc pracy.

W powiecie bełchatowskim powstanie kilkadziesiąt nowych miejsc pracy. Wszystko dzięki nowej inwestycji, czyli planowanej budowie nowego oddziału firmy ZET Transport działającej na rynku transportu, spedycji i logistyki.- informuje JARTOM Real Estate

Nowe inwestycje w powiecie bełchatowskim

ZET Transport, czyli firma spedycyjna specjalizująca się w transporcie całopojazdowym i drobnicowym planuje nową inwestycję w powiecie bełchatowskim. Oddział firmy ZET Transport powstanie na terenie Kleszczowskiej Strefy Przemysłowej w Bogumiłowie. Inwestycja ta pozwoli na szybszy rozwój gospodarczy regionu, a także zapewni kilkadziesiąt nowych miejsc pracy dla mieszkańców okolicznych terenów. Obiekt, którego oddanie planowane jest na 2026 rok, będzie służył do magazynowania, przeładunku, produkcji opakowań oraz sprzętu do zabezpieczenia towarów w trakcie transportu. Budynek oraz niezbędna infrastruktura techniczna powstanie na 10 ha działce.

Informacje o JARTOM Real Estate

Misja firmy JARTOM Real Estate zawarta jest w haśle „Zmień magazyn na lepszy”. W misję wpisana jest szczególna dbałość o to, aby wybór nowej hali był jak najbardziej korzystny dla poszukującego.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU