ZEROMUR MITAS wybuduje w Szczecinie nową halę produkcyjną. Co dzięki temu zyska?

2022-03-30
ZEROMUR MITAS wybuduje w Szczecinie nową halę produkcyjną. Co dzięki temu zyska?

Firma ZEROMUR MITAS wybuduje w Szczecinie nową halę produkcyjną, która będzie posiadała powierzchnię użytkową wynoszącą 1200 m2. Celem inwestycji jest stworzenie zaplecza niezbędnego do wdrożenia innowacyjnych produktów oraz procesów, które znajdą odzwierciedlenie w zwiększeniu konkurencyjności marki – informuje JARTOM Real Estate. 

Hala produkcyjna miejscem prowadzenia innowacyjnej działalności

Przedsięwzięcie w pełni wpisuje się w strategię dynamicznego rozwoju ZEROMUR MITAS i jest sporą szansą dla lokalnego rynku pracy oraz impulsem dla gospodarki. Przedsiębiorstwo słynie z produkcji wewnętrznych drzwi aluminiowych o unikalnej konstrukcji, z możliwością personalizacji. To asortyment premium dla najbardziej wymagających, który sprawił, że firma szybko zyskała rozpoznawalność i stała się jednym z europejskich liderów w branży. Z uwagi na to, że hala powstanie nieopodal siedziby firmy, usprawnionych zostanie wiele procesów logistycznych, a zarządzanie obiektem nie sprawi najmniejszych trudności. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU