ZAM-MET Szajter rozbuduje halę magazynową zlokalizowaną w Cieszynie

2022-04-20
ZAM-MET Szajter rozbuduje halę magazynową zlokalizowaną w Cieszynie

Firma ZAM-MET przygotowuje się do rozbudowy swojej hali magazynowej położonej w Cieszynie. Ten krok zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych, pozwoli na optymalizację pracy i zwiększenie liczby realizowanych zamówień, co znajdzie odzwierciedlenie we wzroście konkurencyjności marki – informuje JARTOM Real Estate.

Większa hala magazynowa oznacza również większe możliwości

W wyniku podjętych prac, hala magazynowa zyska dodatkową powierzchnię użytkową wynoszącą niespełna 166 m2. Przedsięwzięcie jest częścią kompleksowego planu mającego na celu rozwój przedsiębiorstwa poprzez położenie nacisku na infrastrukturę oraz wyposażenie. Takie działania mają na celu ekspansję rynkową i zyskanie w oczach potencjalnych klientów. Dla firmy ZAM-MET, która jest renomowanym producentem zamków błyskawicznych obecnym w branży już od 1989 roku to istotny krok, który pozwoli sprostać oczekiwaniom konsumentów. Biorąc pod uwagę dotychczasową działalność można śmiało stwierdzić, że nie jest to ostatnia inwestycja tego rodzaju. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU