Yusen Logistics Polska wynajmuje powierzchnię magazynową nieopodal Torunia

Firma Yusen Logistics Polska wynajęła 8700 m2 powierzchni magazynowej wchodzącej w skład kompleksu Toruń Logistics Centre położonego w Łysomicach. Ta decyzja zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych, a zwłaszcza tych związanych z obsługą klientów z Europy Zachodniej i Wschodniej – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowy magazyn w atrakcyjnej lokalizacji

Przedsiębiorstwo prowadzi działalność korzystając z trzech magazynów, które łącznie oddają do dyspozycji ponad 50 000 m2. Dla marki, która specjalizuje się głównie w usługach spedycyjnych to kluczowa kwestia, a podpisana niedawno umowa najmu stanowi kolejny, naturalny krok na drodze dynamicznego rozwoju. Wybór Toruń Logistics Centre był nieprzypadkowy. Dogodne położenie w niewielkiej odległości od Torunia, a także fakt, że obiekt jest znakomicie skomunikowany z portem lotniczym w Bydgoszczy i posiada dostęp do autostrady A1 stanowią jego największe atuty.  Warto podkreślić, że potencjał tej nieruchomości dostrzegli również inni – obecnie wszystkie oferowane przez nią powierzchnie są wynajęte. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane