Wzrost sprzedaży i popularności produktów firmy Lego

2021-03-28
Wzrost sprzedaży i popularności produktów firmy Lego

Dynamiczny rozwój firmy Lego. W 2020 roku sprzedaż produktów marki skoczyła aż o 13 procent. To doskonały wynik zważywszy na trudny gospodarczo rok 2020.- informuje JARTOM Real Estate.

Wzrost sprzedaży Lego na całym świecie

Zdaniem dyrektora generalnego firmy Lego tak duży wzrost popularności produktów firmy to skutek pandemii i idącej za nią koniecznością izolacji i pozostania w domu. Kultowe klocki LEGO pozwalają na miłe spędzenie czasu w rodzinnym gronie. To nie tylko świetna zabawa, ale również forma relaksu, również dla dorosłych. Wzrost sprzedaży wiąże się również z prowadzonymi w ostatnich latach inwestycjami oraz dostępnością nowych produktów oferowanych przez firmę, m.in. robotów sterowanych za pomocą smartfona. Lego zainwestowało również w ulepszone systemy sprzedaży internetowej, czyli kanału dystrybucji szczególnie popularnego w dobie pandemii koronawirusa. 
Lego to duńska firma produkująca kultowe zestawy klocków, zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. Ponadto firma zarządza parkami rozrywki Legoland zlokalizowanymi na całym świecie. 

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali  pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU