Wysokość netto hali - magazynu lub hali produkcyjnej

Wysokość netto hali - magazynu lub hali produkcyjnej

wysoka hala

Co to jest wysokość netto hali - magazynu lub hali produkcyjnej?

Wysokość netto - wysokość użytkowa hali

Wysokość netto – jeden z parametrów technicznych stosowanych w technologii magazynowania, wymiar stosowany w składowaniu towarów, określający wysokość użytkową hali mierzoną od posadzki do najniższego elementu konstrukcyjnego ograniczającego możliwość składowania.

Wysokość netto, a klasa magazynu

Wysokość netto, to także jedno z ważniejszych kryteriów wpływających na klasę magazynu. Jak przypominają eksperci JARTOM Real Estate, dla klasy magazynu A minimalna jej wartość to 10 metrów. Oznacza to, że od wysokości posadzki na 10 metrów nie możne znaleźć się żadna przeszkoda wpływająca na możliwość magazynowania. Standardowo oznacza to możliwość zastosowania regałów z 6 poziomami składowania (przy standardowych wymiarach miejsca paletowego w regale).

Wysokość netto, a konstrukcja budynku magazynowego

Wysokość netto magazynu uzależniona jest od konstrukcji budynku. Magazyny wynajmowane przez JARTOM Real Estate nie tylko spełniają wymagania przypisane do poszczególnej klasy obiektu, ale także dopasowane są do oczekiwań klientów. Dziś na rynku najczęściej spotykane są obiekty nowe, budowane w parkach magazynowych, z zastosowaniem najczęściej oczekiwanych rozwiązań. To nowoczesne magazyny klasy A, o różnej wysokości składowania, z licznymi dokami przeładunkowymi i najnowocześniejszymi rozwiązaniami pozwalającymi na efektywne zarządzenie obiektem logistycznym. Ze względu na lokalne uwarunkowania szczegółowe informacje są dostępne m.in. u przedstawicieli  JARTOM Real Estate.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU