Wysoki i zautomatyzowany - nowy magazyn regałowy dla RHW Logistik

Firma Kardex Mlog wybudowała imponujących wymiarów magazyn regałowy dla firmy RHW Logistik, specjalizującej się w dostawie sprzętów AGD. Obiekt ten, dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań automatyzacji, znacznie zwiększył możliwości składowania firmy. - informuje JARTOM Real Estate

Nowoczesny magazyn regałowy

Nowy magazyn ma imponujące wymiary 106 m długości, 38 m szerokości i 42 m wysokości. Jego budowa kosztowała ponad 40 milionów euro. Dzięki tej nowoczesnej inwestycji firma RHW Logistik zyskała aż 30 000 miejsc na palety, co pozwoliło dostosować działalność do rosnących potrzeb klientów. Dodatkowo lokalizacja magazynu w strategicznym punkcie Nadrenii Północnej-Westfalii zapewnia błyskawiczne połączenia z siecią autostrad, co przyczynia się do jeszcze sprawniejszej logistyki. Automatyzacja magazynu to kolejny atut tego nowoczesnego obiektu. Obiekt wyposażono w system przenośników paletowych z automatycznym sterowaniem, bramy, systemy pomiarowe oraz urządzenia do owijania folii stretch. Dzięki tym funkcjonalnościom cały proces składowania, pakowania i przygotowania do wysyłki przebiega szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane