Wyjątkowa inwestycja w Sochaczewie. Powstanie tam zakład geotermalny

To już oficjalne – do końca 2026 roku w Sochaczewie zostanie wybudowany zakład geotermalny. Plany potwierdził prezes Narodowego Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, który przeznaczy na tę inwestycję 62 miliony złotych – informuje JARTOM Real Estate. 

Zakład zaopatrzy miasto w wodę pitną i nie tylko

Wykonany odwiert badawczy dowiódł, że pod Sochaczewem znajdują się olbrzymie złoża słodkiej ciepłej wody, która może być wykorzystywana do celów grzewczych. Będzie nadawała się również do spożycia. Szacuje się, że koszt całego przedsięwzięcia przekroczy 76,2 mln złotych. Władze miasta podkreślają ogromne znaczenie inwestowania w pewne źródła energii i angażują się w rozwój geotermii. Zaplanowano również przeprowadzenie prac mających na celu zmodernizowanie systemu dostaw ciepła na terenie Sochaczewa. Sieć ciepłownicza zostanie odpowiednio przystosowana, co pozwoli czerpać liczne korzyści i zadbać o bezpieczeństwo energetyczne mieszkańców. 

Informacje o JARTOM Real Estate 

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz. 
W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane